Payback Booster: keeruta ning saa igalt spinnilt kuni 0,3% KOHE tagasi!
  • Jokker.ee
  • 25.07.2020
  • 0

Payback Booster: keeruta ning saa igalt spinnilt kuni 0,3% KOHE tagasi!

Coolbeti online-kasiinos mängides on võimalik oma keerutustelt kohe kuni 0,3% raha tagasi saada!

Kuidas see käib? Mine Coolbeti võimendatud tagasimakse lehele ning aktiveeri Payback Booster. Kui oled seda teinud, võid asuda rahus valitud slotikaid keerutama ning teenidki kuni 0,30% kohest tagasimakset. Seejuures pole vahet, kas Su spin võidab või mitte? Panused peavad olema vähemalt 30-sendised!

Näide: Sa keerutad Coolbetis slotikat Taco Bothers 0,50 € panusega. Kui Sa teed 1000 keerutust (kogumaksumusega 500 eurot) ja võidad sellega 100 eurot puhast raha, siis teenid Sa Payback Boosteriga 1,50 € (500/100*0,3) ning Sinu koguvõit on 101,50 €. 

Taco.jpg

Kampaaniat saad aktiveerida ajavahemikus reede kell 00:00 kuni pühapäev kell 23:59 ning kindlasti veendu, et Sul ei oleks eelnevalt aktiivset kasiinoboonust. Pärast Payback Boosteri aktiveerimist on Sul 72 tundi lisaraha teenimiseks.

Näiteks: Kui aktiveerisid Payback Boosteri reedel kell 19:00, siis on booster režiim aktiivne kuni esmaspäevani kell 19:00. Lisaraha on alati eraldiseisval Payback Booster kontol, kuid selle saab igal hetkel oma mängukontole kanda.

NB! Kõige parem on see, et Payback Booster programmi raames teenitud lisarahale puuduvad igasugused läbimängimise nõuded!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker