Pokernewsi turniiripokkeri klubist sai MTÜ Pokkeriklubi Jokker
  • Jokker.ee
  • 20.10.2016

Pokernewsi turniiripokkeri klubist sai MTÜ Pokkeriklubi Jokker

2009. aasta novembris loodud ning ETPFi asutajaliikmete hulka kuulunud MTÜ Pokernews Turniiripokkeri Klubi vahetas täna oma nime ning juhatuse kooseisu, jätkates edaspidi MTÜ Pokkeriklubi Jokker nimel all. 

Otsus nimevahetuseks sündis konsensuslikult, kuna mingit põhjust veebruari keskel Eestis oma tegevuse lõpetanud ülemaailmse pokkeriportaali PokerNews.com esindamiseks enam ei olnud.

Pokkeriklubi Jokker jätkab ETPF-i täisliikmena ning kõik klubisse kuulujad saavad osa ETPF-i pakutavatest hüvedest. Aastane liikmemaks on 15 eurot (mille klubi tasub otse ETPF-ile) ning täiendavaid kulusid klubisse kuulumisega ei kaasne. 

Klubi ainus juhatuse liige on nüüdsest staažikas pokkeriproff Imre Leibold. Tema abikaasa Kairit Leibold esindab klubi ETPF-is, kuuludes ühtlasi ka föderatsiooni juhatusse. Senised juhatuse liikmed Hannes Namsing ning Marek Kolk kutsuti omal soovil tagasi.

Tänas seisuga on Pokkeriklubil Jokker 16 tegevliiget, kellest 7 on naised. Klubi tippaegadel oli liikmeid 30-40 ringis ning tegemist ühe edukaima klubiga nii live- kui online-pokkeri Eesti meistrivõistlustel.


KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5