Pokkerikarussell jõuab Viljandimaale – sel laupäeval selgub Karksi-Nuia meister
  • Jokker.ee
  • 05.07.2016

Pokkerikarussell jõuab Viljandimaale – sel laupäeval selgub Karksi-Nuia meister

Vaid nädal pärast Tõrva meistri kroonimist jõuab pokkerikarussell Viljandimaale, kus asutakse selgitama Karksi-Nuia parimat mängijat. Triobeti ning Tartu Mõttemängude Klubi koostöös läbiviidavad tiitlivõistlused algavad 9. juulil kell 14:00 kohvikus Heim.

Karksi-Nuia lahtised meistrivõistlused toimuvad teist aastat järjest. Eelmise aasta juulis konkureeris esikohale 29 mängijat, kelle seas ka live-turniiridel üle saja tuhande euro teeninud Runnar Lindepuu ning tunamullune SNG-mänguformaadi Eesti meister Toomas Hunt. Võistlus kestis üheksa tundi ning tooni andsid kohalikud mängumehed - tšempioniks krooniti Andre Aavastik, kellele järgnesid Andres Öövel ja Kerti Einstein.

Selleaastased meistrivõistlused on analoogse struktuuriga: turniir viiakse läbi No Limit Holdem mänguformaadis, 20 000 stardipunkti ning 20-minutiliste tasemetega. Lisaks rahalistele auhindadele ootab parimaid valik lisapreemiaid, esikolmikut ja edukaimat kohalikku mängijat aga medalid. 

„Karksi-Nuias tegutseb arvestatav pokkerikommuun ning suurematel turniiridel osaletakse väga innukalt,“ kiitis Tartu Mõttemängude Klubi juht Tarmo "Waim" Pikk. „Suurepärane kesksuvine aeg, väärtuslikud lisaauhinnad ning põnev sihtkoht on teinud sellest turniirist ühe ägedaima pokkeriürituse Lõuna-Eestis, kuhu oodatakse külalisi ka mujalt,“ lisas "Waim". 

Karksi-Nuia meistrivõistlustele on võimalik registreeruda ainult läbi Triobeti pokkeritoa enne 8. juuni keskpäeva. Turniiripileti võib osta kas otse või võita läbi igapäevaste 3,30-eurose osalustasuga satelliitturniiride, mis toimuvad kuni 7. juulini.   

Kell 21:00 algavad satelliitturniirid viiakse läbi 5-minutiliste tasemete ning 1000 stardipunktiga. Esimese 45 minuti jooksul võib sooritada piiramatus koguses juurdeoste (a’ 1000 punkti) ja/või add’oni (5000 punkti). Hiline registreerimine kestab 30 minutit, lubatud on ka kahekordne sisseost. 

Online-kvalifikatsioon on leitav Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Satellites > Triobet Events

Karksi-Nuia meistrivõistlustele tuleb võtta kaasa isikut tõendav dokument ning turniirialale pääsevad vaid registreeritud mängijad. Pokkeriturniir algab täpselt kell 14:00 ning hilinejad saavad istuda laudadesse kuni esimese pausi lõpuni (orienteeruvalt kell 15:55).  

Enam kui 2500 elanikuga Karksi-Nuia on Läti piirist 15 km kaugusel asuv väikelinn. Pokkeriturniire korraldatakse seal alates 2013. aasta oktoobrist, mil viidi läbi esimesed Mulgi karikavõistlused. 

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5