Pokkeriproff Aleksei Smirnov võitis WSOP Circuit meistrisõrmuse!
  • Jokker.ee
  • 18.09.2023

Pokkeriproff Aleksei Smirnov võitis WSOP Circuit meistrisõrmuse!

Käimasoleval WSOP Circuit Tallinn pokkerifestivalil võitis eesti pokkeriproff Aleksei Smirnov (pildil) 1100-eurose osalustasuga No Limit Holdem sõrmuseturniiri ning tagas pääsu eksklusiivsele 1 miljon dollarit auhinnafondiga WSOP meistrite turniirile, mis viiakse läbi järgmisel suvel Las Vegases.

Olympic Park Casino ja Hilton Tallinn Park hotellis läbiviidud kahepäevasel turniiril tehti 109 sisseostu ning mäng käis 104 640 eurole. Finaallauda jõudis võimsa liidrina Soome pokkerilegend Aki Pyysing, kaks eestlast – Smirnov ja Tanel Evert – alustasid aga otsustavat heitlust vastavalt kuuenda ja üheksanda punktisummaga. Kui Evert langeski üheksandana välja, siis jõuliselt mänginud Smirnov suutis oma seisu järk-järgult parandada ning viimaks ka kõik konkurendid alistada. Võiduga kaasnes 25 430 eurot auhinnaraha, teiseks tulnud Santtu Leinoneni saagiks jäi 21 710 ning kolmandana lõpetanud Pyysingul 13 200 eurot.

Varasemalt on WSOP Circuit meistrisõrmuse võitnud kaks eestlast - Urmo Velvelt 2020. aasta detsembris ning Jaanus Veste 2021. aasta mais. COVID-19 pandeemia tõttu toimusid tollased WSOP Circuit turniirid aga GG-võrgustikus, kus eestlased saavad mängida läbi OlyBeti pokkeritoa. Nii sai juba 2018. aastal netipokkeris maailmameistriks tulnud ning aasta hiljem maailma 25 parima online-turniirimängija sekka kerkinud Smirnovist esimene Eesti mängija, kes võitnud hinnalise WSOP Circuit meistrisõrmuse live-turniiril.


Suurfestival kestab kuni 24. septembrini, kava on leitav siit. Ela kaasa läbi OlyBet.tv keskkonnas toimuva teleülekande ja eestikeelse live-blogi.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5