Põlva meistritiitel läks...taas Viljandisse!
  • Jokker.ee
  • 11.06.2018
  • 0

Põlva meistritiitel läks...taas Viljandisse!

Pühapäeval, 10. juunil selgus Edu Keskuse bowlingus selleaastane Põlva pokkeritšempion. Sarnaselt mullusele võitis Betsafe'i poolt korraldatud turniiri taas viljandlane - meistriks tituleeriti Gert Orav (pildil keskel).  

"Kuigi Põlvas on mitmeid väga tugevaid ning ka Eesti suurimatel turniiridel edukalt esinenud mängijaid, pole siiani veel suudetud linna meistritiitlit koju jätta. Kohalik tegija Ardi Kaljuvee andis esikohaduellis küll korraliku, enam kui tund aega väldanud lahingu, kuid võitjana sellest paraku väljuda ei suutnud," kommenteeris turniiridirektor Tarmo "Waim" Pikk. 

Põlva meistrivõistlused toimusid teist korda. Mulluses lõppmängus leidis aset umbes sarnane stsenaarium - tookord kohtusid heads-up'is 2014. aasta SNG-mänguformaadi Eesti meister Toomas Hunt (pildil paremal) Viljandist ning põlvalane Ermo Kruustik, kellest krooniti võitjaks esimene.

"Kõik Betsafe'i poolt läbiviidavad regionaalsed meistrivõistlused on lahtised, mis tähendab, et nendest on oodatud osa võtma kõik Eesti pokkerisõbrad," selgitas Waim ning lisas, et ka põlvalased on mujal Eestis sealsetelt parimatelt skalpe võtnud.  

Põlva meistrikad.jpgPõlva meistrikatel oli lõbu laialt

Tiitlivõistlustel osales 28 mängijat, mis ületas võimsalt eelmise aasta tulemuse (17). Lisaks kohalikele ässadele jahtis tiitlit arvukas Räpina pokkerikommuun ning külalised Tallinnast, Tartust, Suure-Jaanist, Rakverest, Võrust ja Viljandist.

Esikohaga kaasnes karikas ning 490-eurone auhinnaraha. Teiseks tulnud Ardi teenis 320 eurot ning kolmanda koha saavutanud Suure-Jaani mängija Priit Aavasalu 210 eurot.


2018. aasta Põlva lahtised meistrivõistlused: €50 No Limit Holdem
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Gert Orav - 490
2. Ardi Kaljuvee - 320
3. Priit Aavasalu - 210
4. Oliver Kivi - 140
5. Tarmo Haabma - 100

Järgmine regionaalne pokkerimeister selgub 15. juunil Haapsalus. Ööklubi Africa VIP-saalis läbiviidava freezeout-turniiri sisseost on 50 eurot, algstäkk 30 000 punkti ning mängutasemed vältavad 20 minutit. Võistlema pääseb kuni 40 pokkerisõpra.  

Kvalifitseeruda ja/või registreeruda saab ainult läbi Betsafe pokkeritoa, mille konto saad avada siin

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino