Rända Coolbetis koos Hugoga ning teeni tasuta superspinne!
  • Jokker.ee
  • 05.09.2019
  • 0

Rända Coolbetis koos Hugoga ning teeni tasuta superspinne!

5.-12. septembril annab Coolbet kõikidele mängijatele, kel õnnestub uuel Hugo's Adventure slotikal boonusmängu jõuda, täiendavaid superspinne! 

Superspinni väärtus on korralik 1 (üks) euro ning tasuta spinnide hulk sõltub sellest, millise panusega mängija eelnevalt boonusmängu jõudis:
- Panus 0.70 € - 1.50 € = 1 SUPERSPINN
- Panus 2.00 € - 3.50 € = 3 SUPERSPINNI
- Panus 5.00 € või rohkem = 9 SUPERSPINNI

Seega - ära unusta, et Sinu panus peab superspinnide saamiseks olema vähemalt 70 senti. Aga mis oluline: superspinnidega võidetud raha on koheselt Sinu ning seda ei tule kuskil täiendavalt läbi mängida. Samuti võid kampaania perioodi jooksul teenida piiramatus koguses superspinne!

Pakkumises osalemiseks ava konto CoolbetisJuhul kui see on Sul juba olemas, siis lihtsalt mängi, korja skättereid (boonusmängu käivitamiseks on vaja kolme skätterit ühes mängus) ning naudi boonust. Hugo’s Adventure on ülimalt volatiilne mäng kuni 5000-kordsete võitudega. Just pakutav lisaväärtus + eelnevalt mainitud volatiilsus teevad sellest äärmiselt põneva mängu!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker