Reedel algab Tallinnas Triobet Live’i 11. hooaeg - finaalsatelliit täna õhtul!
  • Jokker.ee
  • 10.01.2017

Reedel algab Tallinnas Triobet Live’i 11. hooaeg - finaalsatelliit täna õhtul!

Reedel, 13. jaanuaril algab Olympic Park kasiinos igakuise populaarse turniirisarja Triobet Live 11. hooaeg. Teisipäeva õhtul kell 20:00 viiakse Triobetis läbi 22-eurose sisseostuga satelliitturniir, millel on garanteeritud vähemalt viis 100-eurost piletit. 

Alates sellest aastast toimuvad kõikide Triobet Live'ide online-satelliidid (nii igapäevased kui finaalsatelliidid) freezeout-mänguformaadis. Ettevõtte pokkerimänedžeri Taivo Egeli kinnitusel on need mängijatele arusaadavamad ning aktraktiivsemad. "Nii on kõikidel mängijatel alati teada satelliitturniiril osalemise täpne hind ning võimalused on kõigile võrdsed," märkis Taivo. 

Finaalsatelliit viiakse läbi 9-minutiliste tasemete ning 3000 stardipunktiga. Hiline registreerimine vältab 30 minutit.

Triobet Live Tallinn turniirid jätkuvad samal põhimõttel, mis eelmisel hooajal. Osalemine maksab 100 eurot (sellest veerand on bounty), mängitakse re-entry formaadis 10 000 stardipunkti ja 30-minutiliste tasemetega.

Kõik finaallauda jõudnud saavad lisaks 50-eurose boonuse, mille vabastamine on väga lihtne – selleks tuleb koguda vaid 550 lojaalsuspunkti. Tavapäraselt tehakse turniirist live-ülekanne meie portaalis.  

P.S. 13. jaanuaril toimub Triobet Live ka Pärnus. 11-eurose sisseostuga finaalsatelliit viiakse läbi 12. jaanuaril, kvalifitseeruda saab sellele aga läbi täna õhtul kell 19:00 algava €3,30-osalustasuga alamsatelliidi.

Satelliitturniirid leiad Triobeti lobby alajaotusest läbi "Tournaments" > "Satellites" > "Triobet Events".

tbl.jpgTriobet Live Olympic Park kasiinos


2007. aastal alguse saanud Triobet Live on Eesti populaarseim igakuine pokkeriturniir, mille eesmärgiks on pakkuda lõbusat reede-õhtust meelelahutust nii tõsisematele harrastajatele kui ka kümnetele hobimängijatele. Lisaks pealinnale toimub Triobet Live Tartus, Viljandis, Rakveres, Pärnus, Võrus, Raplas ja Otepääl.

Mullu detsembris lõppenud Triobet Live’i juubelihooajal saatis edu peamiselt nimekaid Eesti pokkerimängijaid – teiste seas tulid võitjateks nii Kristjan MaasaluDmitri Dudakov, Taivo Sillaste ja Vallo Maidla kui möödunud aasta tõeline komeet Roland Luik

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5