Reedel toimub Port Arturi kasiinos €2000 GTD pokkeriturniir
  • Jokker.ee
  • 16.03.2016

Reedel toimub Port Arturi kasiinos €2000 GTD pokkeriturniir

18. märtsil toimub Port Arturi kaubanduskeskuses asuvas Grand Prix kasiinos igakuine 2000-eurose garanteeritud auhinnafondiga Grand Prix Super 60 pokkeriturniir.

Reede õhtul kell 19:00 algaval turniiril on „kuus“ märgilise tähendusega number. Nii on võistluse sisseost 60 eurot, algstäkk 60 000 punkti, alustatakse kuuel laual ning istekohti jagub kuni 60 huvilisele. Esimese 195 minuti jooksul on lubatud üks re-entry ning mäng lõppeb hiljemalt 26. tasemel. Turniiri garanteeritud auhinnafond on vähemalt 2000 eurot.

„Mõnevõrra üllatuslikult tekkis veebruaris toimunud turniirisarja avavõistlusel isegi väike overlay,“ tõdes kasiinoketi turundusjuht Ainar Tandre, kuid garanteeritud auhinnafondist sellest hoolimata loobuda ei kavatseta. „Me prognoosime osalejate arvu kasvu, sest Grand Prix Super 60 on põnev pokkeriüritus, mis ei veni ülearu pikaks ning võimaldab võita raha igal neljandal-viiendal osalejal,“ väitis Tandre.   

Grand Prix Super 60 turniirile järgneb laupäevane Win the Button powered by Saku, mille sisseost on 22 eurot. Sellel erinevate lisaauhindadega turniiril on võimalik koguda ka ränkingupunkte, mis võimaldavad kvalifitseeruda 30. aprillil toimuvale freeroll-finaalvõistlusele. 

Eelmine pokkeri-nädalalõpp suvepealinnas möödus väga edukalt, sest Pärnu Triobet Live'il tehti koguni 79 sisseostu. Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5