Saa Coolbetis kuni 30. jaanurini iga päev 10 tasuta spinni!
  • Jokker.ee
  • 09.01.2022
  • 0

Saa Coolbetis kuni 30. jaanurini iga päev 10 tasuta spinni!

Kuni 30. jaanuarini toimub Coolbetis neli nädalat vältav kampaania, mis võimaldab saada ohtralt tasuta keerutusi ning võita tutikas iPhone 13! Nii käib see igal nädalal ning kampaanias on võimalik osaleda ka täiesti tasuta!


Kampaania koosneb neljast nädal aega vältavast (esmaspäevast pühapäevani) perioodist.

Kampaaniast saab võtta osa iga päev, milleks ava kampaanialeht, leia sealt vastava päeva boonuskood ning tee vähemalt 5-eurone deposiit. Selle eest antakse Sulle 10 tasuta spinni valitud slotimängus (igaüks väärtusega 10 senti), milleks oli esimesel nädalal Starburst XXXtreme, teisel aga Gonzo's Gold.  

NB! Esmaspäeviti saad mängida täiesti tasuta, sisestades lihtsalt boonuskoodi!

Iga keerutuse väärtus on 10 senti ning saadud võite läbi mängima ei pea (küll tuleb Coolbeti kasiinos ühel korral läbi mängida deposiidi summa). 

Edasi käib võistlus juba sellele, kes suudab 10 tasuta spinniga enim võita. Iga päev on võimalik saada kirja üks tulemus ning IGA PERIOODI (EHK NÄDALA) võitjat ootab tutikas iPhone 13, lisaks saavad kohad 2.-9. 10-100 tasuta spinni samas slotimängus, kus võistlus samal nädalal toimus. Telefoni asemel on võimalik valida ka 1000 eurot sularaha!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5