Miljon jagamisele! Osale Coolbetis Pragmatic Play auhinnasajus
  • Jokker.ee
  • 11.12.2021

Miljon jagamisele! Osale Coolbetis Pragmatic Play auhinnasajus

2021. aasta 17. novembrist kuni 2022. aasta 9. veebruarini korraldab Pragmatic Play slotikampaania, mille auhinnafond on hiiglaslik miljon eurot.

Sarnaseid ülemaailmseid kampaaniaid on toimunud varemgi ning sellest saab võtta osa läbi mitmete kasiinode, Eestis sobib selleks väga hästi Coolbet

Kampaanias osalemiseks ava ükskõik milline selles osalevatest Pragmatic Play slotikatest*, kliki ikoonil “OSALEN” ning alusta keerutamist vähemalt 0,50 € panusega.


Kuidas raha jaguneb?
- Iga nädal toimub kas üks 62 000 € auhinnafondiga tavaline “õnneliku keerutuse” slotiturniir või võidukordistajaga slotiturniir (eeldatav auhinnafond 31 000 €), mille auhinnafondist saab osa 1200 parimat.
- Iganädalastel live-kasiino turniiridel läheb jagamisele kas 25 000 või 50 000 eurot. Punktide saamine põhineb järjestikustel turniiridel. 
- Igapäevased rahasajud toovad Pragmatic Play slotikate mängijatele kas 9000 eurot päevas (tavalised nädalad) või 10-1000 kordse algpanuse. 

Seega - kampaania on tõesti vägev ning kuigi see on ülemaailmne, võivad ka eestlased saada osa tõelistest suurtest auhindadest. 

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5