Seis on tasavägine! Optibeti Eesti-Läti liiga kolmas etapp pühapäeval kell 20:00
  • Jokker.ee
  • 20.02.2021

Seis on tasavägine! Optibeti Eesti-Läti liiga kolmas etapp pühapäeval kell 20:00

Teisipäeval algas Optibetis eksklusiivne Eesti - Läti pokkeriliiga (ametlik nimi Latvian Online Poker League ehk LOPL) ning tänaseks on juba peetud kaks etappi. Hetkel on seis üsna võrdne - lätlane juhib, kuid Eestile kuulub teine ja kolmas koht. Seitsme parima seas on 4 Eesti ning 3 Läti mängijat, kogu tabeli leiad siit

Pühapäeval, 21. veebruaril kell 20:00 algab pokkeriliiga kolmas turniir, mis sobib mängimiseks ka tõsisematele harrastajatele. NLH 8-max second-chance bounty-turniiri sisseost on 50 eurot ning auhinnafond garanteeritult vähemalt 1000 €. Lisaks teenivad 10 parimat väärtuslikke edetabelipunkte. 

Opti uus keskmine.jpg

Kuni 2. maini toimuva pokkeriliiga parimad jagavad lisaks rahale auhinnafondi, mis koosneb vingetest tehnikavidinatest. 

1. PlayStation 5, Optibet kingitused, 300€ pilet ja karikas

2. Keyboard Apex 7 TKL Brown Switch SteelSeries, Headset Razer Kraken Ultimate RGB, Wired mouse Logitech G502 LightSpeed + Optibet kingitused + 150€ pilet

3. 27" curved Full HD LED VA monitor Samsung + Optibet kingitused + 150€ pilet

4. Headset Razer Kraken Ultimate RGB + Wired mouse Logitech G502 LightSpeed + Optibet kingitused + 100€ pilet

5. Wireless portable speaker JBL Charge 4 + Optibet kingitused + 100€ pilet

6. Optibet kingitused + 100€ pilet

7. Optibet kingitused + 50€ pilet

Ja see pole veel kõik! Et mängimises oleks palju lõbu ning meelelahutust, kantakse mõned liigaturniirid üle ka WIN TV-s. Turniirisarja esimene ülekanne oli väga meeleolukas, pakkudes mitmeid auhinnamänge ja freerolle. 

TŠEKKA SIIT OPTIBETI PARIMAID PAKKUMISI VEEBRUARIS!

Oled striimer? Teeni Optibetis lisaraha!

Kui Sulle meeldib oma mänge striimida ning Sul on ka jälgijaid, siis võimaldab Optibet Sul lisaraha teenida. Oluline on vaid see, et mängides turundad Sa vaid Optibeti pokkerituba ning striimimise ajal on vähemalt 51% mängulaudadest avatud Optibeti pokkeritoas. 

Tasu sõltub vaatamiste arvust, mis on striimitud tundide ning keskmise vaatajate arvu korrutis. Kui tekkis huvi, siis võta ühendust Optibeti pokkerimänedžeri Max Gorbachiga kas otse või näiteks Facebooki teel. Juhul kui Sul otsekontakt puudub, siis kirjuta Optibeti julgelt klienditoele aadressil support@optibet.ee ning Sind suunatakse edasi. 

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5