Sel nädalal PokerStarsis $1 000 000 freeroll ja Sunday Million aastapäevaturniir
  • Kairit Leibold
  • 15.03.2016

Sel nädalal PokerStarsis $1 000 000 freeroll ja Sunday Million aastapäevaturniir

Sel nädalavahetusel on Pokersatrsis oodata kahte väga suure osalejate arvuga turniiri, sest mängitakse erakordne miljonilise auhinnafondiga tasuta turniir ning PokerStarsi kõige tähtsamal nädalaturniiril täitub ümmargune aastanumber. 

one-million-freeroll-header.jpg

Miloni dollari freeroll toimub laupäeval, 19. märtsil kell 19:04 ja mängijad pääsevad sinna läbi 90-mängijaga Sit&Go sateliitide, mille pileteid jagatakse põhimõtteliselt iga pokkeritoas tehtud rahalise panuse eest (tuleb mängida üks käsi pärisraha lauas või osaleda ühel mistahes pärisraha turniiril). Samas ei tohi muidugi unustada, et enne tuleb end väljakutsele vastavas aknas registreerida. 

Loe lähemalt PokerStarsi lehelt.

sunday-anniversary-header.jpg

Sünnipäevalapseks on Sunday Million, kellel täitub kümnes aasta. Pidu peetakse pühapäeval, 20. märtsil algusega 20:30 ning sinna on oodata hästi palju külalisi, sest garanteeritud auhinnafond on 10 000 000 dollarit ning pääsmeid jagatakse väga erinevatel satelliit-turniiride. Ka tasuta turniire Sunday Millioni piletitele toimub iga päev. Hilise registreerimise perioodil väljakukkunud mängijatel on seekord võimalik end ka kuni kolm korda uuesti sisse osta.

Loe lähemalt Sunday Millioni aastapäevaturniiri erilehelt.

Lisaks neile turniiridele toimub Pokersatrsis muudki huvitavat. Näiteks need, keda köidavad suured live-turniirid ja/või Spin&Go turniirid, peaksid kindasti läbi lugema Spin&Go EPT Grand Final eripakkumise.


Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5