Sel pühapäeval algab Triobetis kahepäevane suurturniir The Big Bang
  • Jokker.ee
  • 16.12.2016
  • 0

Sel pühapäeval algab Triobetis kahepäevane suurturniir The Big Bang

Sel pühapäeval, 18. detsembri õhtul algab Triobetis kauaoodatud 100 000-eurose garanteeritud auhinnafondiga pokkeriturniir The Big Bang.

Tuletame meelde ka seda, et tegemist on eksklusiivse turniiriga Betssoni grupile kuuluvates pokkeritubades ning Eestis saavad sellel osaleda vaid Triobeti mängijad. 


No Limit Holdem turniiri sisseost on 100 eurot ning mänguformaat sobilik neile, kellele meeldivad sügavastäkilised turniirid. Alustatakse 30 000 stardipunktiga ning tasemed vältavad 20 minutit. 

Kell 19:30 algavale turniirile saab registreeruda kuni 22:30-ni, esimese kolme tunni ja 15 minuti jooksul on lubatud ka re-buy. Esimesel päeval mängitakse 7 tundi, parimad pääsevad aga jätkama 19. detsembril kell 19:30

Turniirile on võimalik pääseda läbi erinevate freerollide ja online-satelliitide, mille sisseostud on vahemikus €1,10-10. Valikus on nii tavalised satelliitturniirid kui ka flip-turniirid, kus kõik võistlejad on igas jaotuses sunduslikult all-in ning võitja selgub juhuse tahtel. 

ghgk.jpg

Kõik online-kvalifikatsiooni ajal võidetud piletid sobivad kasutamiseks vaid The Big Bang turniiril. Kasutamata jäänud piletid aeguvad 19. detsembril ning nende eest kompensatsiooni ei maksta.

The Big Bang põhiturniir ning satelliidid on leitavad Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Special > The Big Bang – 100K GTD

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5