LIVE

Septembri Paf Live'il sakutas konkurente Hanno Kerem
 • Jokker.ee
 • 09.09.2018
 • 0

Septembri Paf Live'il sakutas konkurente Hanno Kerem

8. septembril toimunud Paf Live'i võitjat võinuks vabalt ennustada juba poole turniiri pealt - Hanno Kerem oli tõsiselt heas hoos. 

Kaunil septembri laupäeval kogunes Olympic Park Casinosse 68 mängijat, kes olid huvitatud Paf Live'i karikast ja sellega kaasnevast võidurahast. Koos 17 re-entryga kogunes auhinnafondi 5415 eurot ja sellest jagus 8-le parimale. 

Pafi esindav Laur Sibold hindab kõrgelt kella tundvaid mängijaid, mistõttu otsustas ta seekord lisaauhinnad veidi ringi mängida. Tavaliselt premeerib Paf uue pääsmega parimat naist ja mullikohale jäänud mängijat, millele lisaks saab 70-eurose sularahasüsti üks õnnelik, kes loositakse välja kohe turniiri alguses. Kuid seekord otsustas Laur kogu väärtuse suunata just õigeks ajaks kohale tulnutele. Üks õnnelik lauas istunu - Kaupo Bigalke - loositigi välja ning 70 euro sularaha asemel sai ta endale Paf Live Marine Cupi põhiturniiri pääsme, mille väärtus on 200 eurot. 

See lüke tehtud, jätkus mäng tavapäraselt lustlikult. Kohal olid mitmed tuttavad näod alustades Marek Selgeveerist ja lõpetades perekond Pilleritega. Hiliste mängijate listist liitusid veel Reigo Maar, Marius Morel, Jaanus Veste ja teisedki tegijad. 

Turniiri keskfaasis hakkasid silma mitmed mängijad, kellel näis iseäranis hea päev olevat. Esiteks venelane Jegvenii Levitskii, kes vastastele korralikult meelehärmi tekitas. Kaotasime Jevgenii vastu mitmeid kohalikke mängijaid, teiste seas näiteks Taivo Sillaste. Ka Siim Suviste suutis ühel hetkel stäkki kasvatama hakata, ehkki tema finaallauas figureerimine ei pane enam ammu imestama. Kolmandana tasus silma peal hoida Hanno Keremil, sest temagi tõusis esile kui üks ohtlikumaid vastaseid. 

Kõik kolm nimetatud meest jõudsid ka TOP 4 sekka. 4. kohal lõpetas Jevgenii Levitskii, kelle kohta käisid konkurendid veel tükk aega hiljemgi uurimas, kelle käe läbi ta langes. 587 eurot võitnud Jevgenii leidis otsa mõistagi "tänu" Hannole. Lisaks oli nelja parima seas veel Nikita Semjonov, kes platseerus 3. kohale ja teenis 828 eurot.  

Esikohaduellil osalesid Siim ja Hanno. See heitlus algas väga ebavõrdsest seisust, kus Hanno ees oli ligi 2 miljonit žetooni, Siimul vaid umbes 500 000. Karikat ihkasid mõlemad mängijad, sest seda polnud olemas veel kummalgi. Kohe läkski tõsiseks andmiseks ja ehkki Siimul õnnestus Hannolt ca paarsada tuhat välja mängida, oskas Hanno ikkagi otsustaval hetkel Siimu all-ini maha callida ning sellega turniirivõit vormistada. Siimu saagiks oli 1120 eurot, Hannole kuulus aga 1716 eurot.

Päris korraliku tulemuse tegi ka Rudolf Sotnikov, kes alustas finaallauda ilmselt kõige väiksema stäkiga ja vaevles tugeva kaardipõua käes. Ühtegi kätt ta vist kaasa mängida ei saanudki. Sellest hoolimata näitas ta üles sitkust ja kannatlikkust, mistõttu ei lõpetanudki 8. kohal, nagu võinuks arvata. Kokkuvõttes jäi Rudolf viiendaks, pannes tasku ligi 2 korda rohkem raha kui 8. koha omanik.

Kuigi parimale naisele sel korral eriauhindu ette nähtud polnud, mainime siiski ära ka Sirkka-Liisa Seppälä, kes osutus parimaks naismängijaks juba teab mitmendat korda. Ühtlasi oli ta ainus naine, kes finaallauda jõudis - 8. koha eest teenis ta 211 eurot.

Mida põnevat turniiril veel juhtus, saab järele lugeda live-blogist.

Paf Live 8.09.2018: €70 No Limit Holdem re-entry (68 osalejat, 17 re-entryt):

 1. koht Hanno Kerem - 1716 € 
 2. koht Siim Suviste  - 1120 €
 3. koht Nikita Semjonov - 828 €  
 4. koht Jevgenii Levitskii - 587 €
 5. koht Rudolf Sotnikov - 389 €
 6. koht Ardo Tsukker - 314 €
 7. koht Yaroslav Dimitrijev - 249 €
 8. koht Sirkka-Liisa Seppälä - 211 €

September jätkub Pafi seltsis juba järgmisel nädalavahetusel toimuva Paf Live Marine Cupiga (toimub 14.-16. septembril).

Järgmine Paf Live mängitakse aga 6. oktoobril. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 


Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker