Siiri Saar tegi WSOP-l eduka debüüdi!
  • Jokker.ee
  • 05.07.2017
  • 0

Siiri Saar tegi WSOP-l eduka debüüdi!

Nimekas Eesti pokkerikangelanna, 2015. aasta Eesti naistemeister ning EMV põhiturniiri finalist Siiri Saar (pildil) tegi Las Vegases toimuvatel arvult 48.  turniiripokkeri maailmameistrivõistlustel (WSOP) eduka debüüdi!

Siiri osales 1750 võistlejaga 1000-dollarilise sisseostuga No Limit Holdem turniiril ning saavutas 124. koha, mis tõi sisse 2042 dollarit. Esimese päeva järel oli ta 182 allesjäänu seas 172. kohal umbes 12XBB stäkiga. "Teisel päeval käisin viis korda all-in'is ja otsustavaks viimaseks käeks jäi vs. umbes 6XBB stäkiga. Vastasel õnnestus rida saada," naeris Siiri. 

"Viisin puhkuse ja pokkeri kokku, tegemist oli minu esimese WSOP turniiriga," täpsustas Siiri. "Peamine eesmärk oli osaleda naisteturniiril, kuid kuna sel turniiril (edukaks osutunud 1000-eurone No Limit Holdem - toim.) oli struktuur sama, lootsin lihtsalt käe soojaks teha. Nüüd on hoopis parem tunne reedest naistekat mängima minna," rõõmustas Siiri. Kuuldavasti pidavat sellel osalema ka eestlanna Jaana Kindsigo

Selleaastasel WSOP-l sai eestlastest ühe cashi ka nüüdseks koju sõitnud Raigo Aasmaa, kes hittis 176. koha samuti 1000-dollarilise sisseostuga WSOP turniiril ning oli 65. Deepstack Extravaganza'l.

Peamiselt keskendus OlyBeti esindusmängija enda sõnul Las Vegases küll cashile. 

Aasmaa Raigo.jpg

Raigo "Hotcocacola" Aasmaa on Las Vegases juba iga-aastane külaline

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker