Märksõna: WSOP

Reisiblogi: Triobetiga Las Vegases

Juunis reisivad Imre ja Kairit Leibold Triobeti toetusel Las Vegasesse, et osaleda WSOP avaturniiril, rännata kanjonites ning tegeleda pisut ka heategevusega.

Triobetiga Las Vegases - Leiboldite reisi- ja pokkeriblogi

  • Imre Leibold
  • 18.05.2016
  • Blogid

Juunis reisivad Imre ja Kairit Leibold Triobeti toetusel Las Vegasesse, et osaleda WSOP avaturniiril, rännata kanjonites ning tegeleda koos Triobetiga pisut ka heategevusega.

Meie Las Vegas. Osa 1

Leiboldite esimene kokkupuude Las Vegasega. Tournament of Champions, põnev jaotus Doyle Brunsoni vastu, hirmutav lennureis Suurde kanjonisse ja jalutuskäik Stripil.

Meie Las Vegas. Osa 2

"Meie Las Vegas" teise osa teemadeks on netipokkeri ajaloo massiivseim reigiralli, WSOP finaallauda jõudmine ja Bellagio $5000 chipid.

WSOP rahvaturniir sai läbi: 21 613 sisseostu ning $10,8M auhinnafond!

Oma lõpplahenduse leidis käimasolevate turniiripokkeri maailmameistrivõistluste (WSOP) raames toimunud rahvaturniir - 565-dollarilise sisseostuga Colossus II No Limit Holdem.

Jokkeri retronurk: 2004. aasta parimate pokkeriboonuste TOP5

Esitleme viite kõige jaburamat boonust, mille vabastamine tagas mängijatele aastaid tagasi 100% või koguni kordades suurema tingliku rakebacki.

WSOP 2016: Mercier võitis ühe, kuid jäi teisest napilt ilma

Jason Mercier võitis mõned päevad tagasi täpselt 100 osaleja No Limit 2-7 Draw Lowball Championship turniiril oma karjääri neljanda WSOP käevõru.

WSOP 2016: Mercier'l kaks võru käes, heas hoos ka belglased

WSOP edenedes pole kahtlust, et vähemalt siiani on käimasolevate turniiripokkeri maailmameistrivõistluste kõige kuumem nimi USA pokkeripoff Jason Mercier.

Naised said WSOP-l käe valgeks

Las Vegases toimuvatel arvult 47. turniiripokkeri maailmameistrivõistlustel (WSOP) on tänaseks lõppenud 57 turniiri ning oma käe on saanud valgeks ka naised.

26-aastane soomlane võitis WSOP käevõru

Helsinkist pärit 26-aastane pokkeriproff, ka Tallinnas toimunud suurturniiridel osalenud Jens Kyllönen tõi meie põhjanaabritele seitsme aasta järel WSOP käevõru.

WSOP2016 finalistid: üldsusele tundmatud pokkerimiljonärid

Täna öösel selgusid Las Vegases 2016. aasta WSOP põhiturniiri finalistid, kes jätkavad 30. oktoobril heitlust võidule.

Ameeriklased võtsid WSOP põhiturniiril nelikvõidu

WSOP põhiturniiri ning pisut enam kui kaheksa miljonit dollarit võitis USA pokkerimängija Qui Nguyen.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5