Silver Simulaski võidupõud lõppes augusti Paf Live'il
 • Jokker.ee
 • 21.08.2021

Silver Simulaski võidupõud lõppes augusti Paf Live'il

Viimase kahe aasta jooksul võidumaitset taga igatsenud Silver Simulask alistas augusti turniiril 81 vastast ning vormistas oma kolmanda Paf Live'i võidu.

Vabariigi taasiseseisvuspäeval, 20. augustil kogunes Olympic Park Casinosse hulk pokkerimängijaid lootuses tuua koju ilus Paf Live'i trofee. Kuigi diilerite puuduses alustati üksnes mänguga viiel laual, kogunes lõplikuks osalejate arvuks 82 mängijat. Neist 12 tegid re-entry. Seega kogunes auhinnafondi kokku 5711 eurot

Veel enne turniirikella kõlamist loositi välja 70 eurot sularaha, et tunnustada neid mängijaid, kes olid kohale tulnud õigeks ajaks. Kuna tunnustust väärisid ka diilerid, kes puhkepäeval kodust välja olid tulnud, kaasati sel korral loosikaartide hulka jokker, mis andnuks sularahavõidu hoopis diilerile. Võimalus võita avanes Karev Trallal, kes muidu hoopis muud kasiinotööd teeb, kuid kes ei löö risti ette ühegi töö ees (miljon tänu sulle selle eest, Karev!). Esimese loosiga oleks võit läinud Allan Arjutile, kuid et teda õigel ajal lauas polnud, liikus rahaauhind hoopis ühele soomlasele. 

Nüüd sai mäng tõeliselt alata. Kui mõnel jagus nalja, naeru ja õlut nabani, siis leidus ka selliseid mängijaid, kes jätsid napsu kõrvale ning võtsid asja tõsiselt. Ühe sellise mängijana jäi silma Silver Simulask, keda mitmes vastased kartsid ka finaallauas näha. Just nii juhtuski. Lisaks Silverile jõudis sinna mitmeid teisigi heas hoos olevaid tegijaid. Näiteks Allan Arjut, kes leppis lõpuks 8. koha ja 200 euro suuruse auhinnaraha, Stanislav Smeljov, kes platseerus 5. kohale, viies kaasa 430 eurot ning Artur Külanurk, kelle tulemuseks jäi 4. koht ja 570 eurot

Naismängijad pudenesid välja tükk aega enne finaallauda, kõige kaugemale jõudis Tiina Tammetar, kes sai saavutuse eest uue Paf Live'i pääsme. Sama lohutusauhind kuulus rahamulliks jäänud ukrainlasele Artem Nechytaliukile.

Kolme parima mängija vahel tehti sotid selgeks aga väga kiiresti. Koos mängiti ehk kokku 10 minutit. Margus Tuvikese viimased žetoonid sai endale Silver mõnevõrra draamatilise jaotusega. See tähendas aga, et Argo Garamagat ähvardas potentsiaalselt üks tema suurimaid paineid - lõpetada turniir teisel kohal. "Olen igavene teine," kurtis Argo lauakaaslastele juba mitu tundi tagasi. Heads up kestiski vaid ühe jaotuse. Argo viimaseks käeks jäi emand kõrge Silveri äss kõrge vastu ning turniiri käik oli otsustatud. Äärmiselt tugevat ja distsiplineeritud mängu näidanud Argo saagiks oli 1090 eurot, Silver sai aga 1601 eurot rikkamaks. 

Silver lisas kommentaariks, et pole juba kaks aastat mitte midagi võitnud, kuna on koroona tõttu pidanud täielikus live-pokkeri põuas elama. Pafi karikaid oli tal juba olemas kaks - neist üks pärines 2015., teine aga 2017. aastast. Kolmas karikas tegi Silverile suurt rõõmu ja ega jäägi muud üle, kui rõõmustada koos Silveriga. 

Erilised tänusõnad on ära teeninud ka vaprad diilerid, kes töötasid pausideta ning täistuuridel. Ilma teieta poleks ka turniiri olnud. 

Mida põnevat turniiril täpselt juhtus, saad lugeda live-blogist

Paf Live 20.08.2021: €70 No Limit Holdem re-entry (82 osalejat, 12 re-entryt):

 1. koht Silver Simulask - 1601 €
 2. koht Argo Garamaga - 1090 €
 3. koht Margus Tuvikene - 830 €
 4. koht Artur Külanurk - 570 €
 5.  koht Stanislav Smeljov - 430 €
 6.  koht Rando Pajus - 300 €
 7.  koht Tanel Tammela - 240 €
 8.  koht Allan Arjut - 200 €
 9.  koht Artur Norman - 170 €
 10. koht Iliya Iliev - 140 €
 11. koht Kaspar Laursoo - 140 €

Järgmine Paf Live toimub septembris. Ära unusta, et turniirile on võimalik endiselt kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5