Spinni endale COOLBETIS uus iPhone: Esmaspäeviti on osalemine TASUTA!
  • Jokker.ee
  • 05.10.2020
  • 0

Spinni endale COOLBETIS uus iPhone: Esmaspäeviti on osalemine TASUTA!

Esmaspäeval, 5. oktoobril algas Coolbetis uus kolm nädalat vältav kampaania, mis võimaldab saada ohtralt tasuta keerutusi ning võita tutikas iPhone SE! Nii igal nädalal ning kampaanias on võimalik osaleda ka täiesti tasuta ehk riskima ei pea mitte millegagi.


Kampaania koosneb kolmest perioodist:
1) 5.-11. oktoober
2) 12.-18. oktoober
3) 19.-25. oktoober

Kampaaniast saab võtta osa iga päev, milleks ava kampaanialeht, leia sealt vastava päeva boonuskood ning tee vähemalt 5-eurone deposiit. Selle eest antakse Sulle 10 tasuta spinni valitud slotimängus (igaüks väärtusega 10 senti), milleks on esimesel nädalal Serengeti Kings. 

Kings of Sernegeti.jpg

NB! Esmaspäeviti saad mängida täiesti tasuta, sisestades lihtsalt boonuskoodi!

Iga keerutuse väärtus on 10 senti ning saadud võite läbi mängima ei pea (küll tuleb Coolbeti kasiinos ühel korral läbi mängida deposiidi summa). 

Edasi käib võistlus juba sellele, kes suudab 10 tasuta spinniga enim võita. Iga päev on võimalik saada kirja üks tulemus ning IGA PERIOODI (EHK NÄDALA) võitjat ootab tutikas iPhone SE, lisaks saavad kohad 2.-9. 10-100 tasuta spinni samas slotimängus, kus võistlus samal nädalal toimus. Telefoni asemel on võimalik valida ka 500 eurot sularaha!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5