Täida juunikuiseid väljakutseid ja saa vingeid auhindu!
  • Jokker.ee
  • 02.06.2020
  • 0

Täida juunikuiseid väljakutseid ja saa vingeid auhindu!

Juunis esitleb Coolbeti online-kasiino valikut uusi eripakkumisi, mis on koondatud kampaaniaks "Juuni Saavutused".

Terve juunikuu vältab Book of Dead väljakutse. See slotikas on kahtlemata üks Eesti populaarsemaid ning meelitab mängijaid nii suhteliselt väikese algpanusega (alates 10 sendist) kui ka kõrge volatiilsusega (vähem, kuid suured võidud). Ehk kui juba võita, siis tahaks ikka palju saada!

Pakkumine ise on järgmine: kui saad viis ühesugust kõrge väärtusega sümbolit võitval liinil, siis duubeldab Coolbet Sinu selle spinniga saadud võidu kuni 5000 euro ulatuses. Kokku on neli kõrge väärtusega sümbolit ja neli auhinda, üks iga sümboli jaoks, mille saab kõige kiirem. Väljakutse käib kuni 1. juulini kell 00:59 või momendini, mil kõik auhinnad on võidetud.

CA 766x420.png

Sel nädalavahetusel (5.-7. juuni) ootab eripakkumine aga ruletisõpru. 

Mängi NetEnt Live ruletilaudades vähemalt 1 € panustega ja võida number 7-ga. Need õnnelikud saavad koheselt 20 tasuta spinni East Sea Dragon King slotimängus ning seda auhinda võib võita kuni kaks korda päevas. Lisaks loositakse pärast nädalavahetuse lõppu välja 10 õnneliku, kes võidavad 50 € boonusraha.

Kui Sa pole veel Coolbetis kontot avanud, siis oled tõeline õnneseen!

Esiteks ootab uusi liitujaid 25 tasuta spinni slotimängus Starburst, millele EI KEHTI LÄBIMÄNGIMISE NÕUDEID! Lisaks võid uus mängija valida kahe liitumisboonuse vahel, millest üks on eriti magus: tee kõigest 10-eurone sissemakse boonuskoodiga CME2 ning alustad mängimist koguni 60 euroga! 

LIITU COOLBETIGA ONLINE-KASIINOGA!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker