Tallinnas algas Kings of Tallinn, Tarmo Tammel avaturniiril viies
  • Jokker.ee
  • 13.09.2022

Tallinnas algas Kings of Tallinn, Tarmo Tammel avaturniiril viies

Eile algas Tallinnas kauaoodatud regiooni suurim pokkerifestival Kings of Tallinn 2022, mis koosneb 32 turniirist ning vältab kuni 18. septembrini.

Ööl vastu teisipäeva lõppenud 350-eurose osalustasuga avaturniiril tehti 166 sisseostu ning võidu napsas Albert Ostrovskij Leedust, kes teenis 13 010 eurot auhinnaraha. Edukaim eestlane oli suurfestivalidel pea alati edukalt esinev Tarmo Tammel, kellele tõi viies koht sisse 3050 eurot.

Esmaspäeval algas ka kahepäevase 250-eurose sisseostuga Mystery Bounty esimene vaatus (1A). Avapäeval tehti 52 sisseostu ning turniiri pääses jätkama 12 parimat, nende seas ka eestlased Mario Jürgens, Mati Pirn ja Marek Selgeveer. Täna keskpäeval toimub sama turniiri teine vaatus (1B), võitja selgub aga kolmapäevases finaalis.

Kings of Tallinn teise päeva fookuses on kell 19:00 algav 150 € kuulsuste turniir, kus laudadesse on istumas ka palju tuntud inimesi teistelt tegevusaladelt. Ruumi on 200 mängijale, loomulikult pääsevad kuulsuste kõrval osalema ka kõik "lihtsurelikud" pokkerisõbrad. 

Kell 21:00 antakse aga stardipauk 550-eurosele kahe avapäevaga No Limit Holdem turniirile, lisaks on täna kavas kaks satelliiti.

Tõelise hoo saab Kings of Tallinn sisse aga neljapäeval, mil algab 1100-eurose sisseostuga põhiturniir. Seda saab jälgida telelauas, samuti valmib põhiturniirist Jokker.ee tekstiblogi. Igapäevaseid Kings of Tallinn uudiseid saate aga lugeda kuni järgmise esmaspäevani!


KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5