Märksõna: Tarmo Tammel

Actionirohkel Paf Live'il vajutati gaasi algusest lõpuni

21. mail toimus Olümpia hotelli kasiinos järjekordne meeleolukas Paf Live pokkeriturniir, mis kulmineerus põneva ning actionirohke finaallauaga.

Võidukas Haapsalu pokkerimeister: Nüüd edasi Söörömöölö!

Triobeti ning Tartu Mõttemängude Klubi kooostöös korraldatud Haapsalu meistrivõistluste 55-eurose osalustasuga No Limit Holdem freezeout-turniiri võitis Tarmo Tammel.

Tarmo Tammel võitis ka Saaremaa meistritiitli!

Kuressaarest pärit 34-aastane pokkerimängija tuli ühe nädalavahetuse jooksul nii Haapsalu kui ka Saaremaa meistriks.

Paf korraldas esimese Peterburi pokkerikruiisi, põhiturniiri võitis Rasmus Kurm

Oktoobri esimesel nädalavahetusel toimus reisilaeva Princess Anastasia pardal arvult viies Paf Live Marine Cup

Pärnu meistrivõistlused toovad suvepealinna tõelise pokkeristaaride paraadi

11.-13. mail toimuvad Grand Prix Port Arturi kasiinos iga-aastased Pärnu lahtised meistrivõistlused, millest on kujunemas tõsine mõõduvõtt kohaliku paremiku ja muu Eesti vahel.

Reedel selgub Eesti vanimas ööklubis 2017. aasta Haapsalu pokkerimeister

9. juunil selgub Eesti vanima ööklubi Africa VIP-saalis selleaastane Haapsalu pokkerimeister.

Pärnus toimus enam kui 15 tuhande eurose auhinnafondiga pokkerifestival!

Möödunud nädalavahetusel toimus Grand Prix Port Arturi kasiinos meeleolukas Unibeti suvelõpufestival, mis koosnes kolmest turniirist.

Selgusid 2018. aasta Pärnu pokkerimeistrid

17.-19. mail Grand Prix Port Arturi kasiinos toimunud iga-aastaste turniiripokkeri Pärnu lahtiste meistrivõistluste põhiturniiri võitis kohalik harrastaja Tanel Tääker.

Coolbet Open kujunes viimaste aastate suurimaks pokkeriturniiriks Eestis!

16.-21. oktoobril toimus Tallinnas menukas pokkerifestival Coolbet Open, mille põhiturniirist võttis osa 466 unikaalset mängijat.

Saaremaa Jõuluturniir tõi kohale täismaja

26. detsembril toimus Kuressaare Grand Prix kasiinos selleaastane Saaremaa jõuluturniir, mille auhinnafond oli 3528 eurot.

EMV High-Rolleri võitis Madis Palmi, tiimiturna aga Pokkeri$tuudio

• Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon
  • 19.04.2019
  • Uudised

Kolmapäeval Olympic Casinos alanud arvult 16-ndate turniiripokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) kõrgeima sisseostuga turniiri võitis Madis Palmi.

ETPF autasustas 2018. aasta parimaid mängijaid

27. aprillil toimus Olympic Park kasiinos Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni iga-aastane pidulik auhinnagala, mille käigus autasustati möödunud aasta parimaid mängijaid.