Actionirohkel Paf Live'il vajutati gaasi algusest lõpuni
  • Maheaatom
  • 22.05.2016

Actionirohkel Paf Live'il vajutati gaasi algusest lõpuni

21. mail toimus Olümpia hotelli kasiinos järjekordne meeleolukas Paf Live pokkeriturniir, mis kulmineerus põneva ning actionirohke finaallauaga. Paljude nimekate pokkerisportlastega turniir oli tempokas ning gaasi vajutati algusest lõpuni.

Nagu ikka, premeeriti osalejaid erinevate lisaauhindade ja Pafi nänniga. Üheks omapärasemaks lisapreemiaks oli tasuta pilet järgmisele Paf Live'ile, mis kuulus Mati Pirni järel välja langenud mängijale. Et Mati stäkk oli ühel hetkel vaid 3300, jagus võrulasele koheselt tublisti tähelepanu. Mida tegi aga Mati? Pumpas end äkitselt üles 70 000-le ning kukkus siis üsna ootamatult ikkagi ühe jaotusega välja. Kõnealune lohutusauhind läks Danil Dokile ning sõna "lohutusauhind" on siin vägagi omal kohal, sest Danili mängu lõpetas kole bad beat -ga flopist rea saanud Andres Sepa  vastu. 

73 unikaalse osaleja ning 18 re-entryga Paf Live'i finaallaud selgus juba keskööks. Kõik finalistid said raha, lisaks ootasid neid Eesti olümpiakoondise särgid, termosed või muud Pafi vidinad, tavapäraselt premeeriti kolme parimat ka online piletitega. Ahjaa - keegi pidi ju ka mullimeheks jääma. See "au" kuulus endisele Grand Prix Sõpruse kasiino suveräänsele valitsejale Martin Männile, kes hävis oma hiigelstäki kahe flipiga. Vähemalt antakse ka Martinile uus katse järgmisel Paf Live'il õnne proovida.  

Finaali pääses kirju seltskond, kelle hulgas eelmise turniiri tšempion Roman Dratsov ja viies mees Tarmo Tammel, kaks naist - Carmen-Elina Kupri ning Tatiana Sinilnikova - aga ka isa ja poeg Annused. Erinevalt aprillikuisest turniirist seekord finaalis mingit "kummivenitamist" ei olnud. Eelkõige noorima finalisti, Martin Eerik Annuse juhtimisel anti gaasi algusest lõpuni, pea kõikides jaotustes oli keegi all-in ning mängust ei puudunud ilusad võidud ega ka kurjad bad beadid.

Sisuliselt määras turniiri võitja järgmine jaotus (5 parimat järgi), väljavõte blogist: 

"Roman Dratsov läks esimesena all-in -ga (stäkk 240K), tema järel callis kavala rebasena varitsenud Tarmo Tammel   ning seejärel ka Andrey Baykov .

Flop: 

Tarmo lükkas ülejäänud stäki (ca. 550K) kiirelt sisse, sama tegi ka Andrey (450K). 

Turn: !

Ja river samuti .

Hiigelpank Andreyle, tiitlikaitsja Roman väljas ning Tarmole jäid kribalad järgi. Nendega ta imet teha ei suutnud, järgmises käes läksid viimasedki veeringuid." 

Niisiis võib julgelt väita, et Tarmo karikas läks kaotsi just selles jaotuses. Esikolmik diilitama ei hakanud, liiati oli Andrey (pildil) käes ligi 2/3 kõikidest mängus olevatest punktidest. Kuna Martin Eerik ja Carmen-Elina ei huvitunud pikaajalised kabetamisest ning ka Andrey polnud papist poiss, selguski võitja väga kiirelt. Tõsi viimane jaotus oli kergelt bad beadi hõnguline -  vs. , lauda nii emand kui kümme - kuid mis sellest, kõik kolm jäid oma mänguga rahule. 

Pisut leevendust sai Carmen-Elina järjekordse tasuta Paf Live turniiripileti näol, mis anti temale kui võistluse parimale naismängijale. Naisi osales muidu eile päris palju - umbes tosina ringis. Turniiri võitnud Andrey on hobimängija, kes mängis alles oma elu neljandal Paf Live'il ning on jõudnud finaallauda ka varem - eelmise aasta augustis õnnestus saavutada tubli kaheksas koht. Mõistagi oli mees väga õnnelik - kes siis ei oleks?

Paf Live 21.05: €70 No Limit Holdem re-entry (73 osalejat)

Lõppjärjestus ja auhinnarahad
1. Andrey Baykov - 1768
2. Carmen-Elina Kupri - 1130
3. Martin Eerik Annus - 794
4. Tarmo Tammel - 579
5. Roman Dratsov - 388
6. Tatiana Sinilnikova - 313
7. Andres Sepp - 243
8. Ain Annus - 214
9. Urmo Einard - 191
10. Kalev Männaste - 174

See oli viimane Olümpia hotelli kasiinos läbiviidud Paf Live, sest turniirisarja järgmine osavõistlus toimub juba vastvalmivas luksuslikus Hilton Tallinn Park Olympic Casinos 18. juunilKuidas sinna aga pääseda? Üks lihtne ning odav võimalus on online-kvalifitseerumine.

Eilseid sündmusi saad järellugeda meie live-blogi lehel, end ning oma sõpru vaadata ja tägida aga Facebookis.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5