Võidukas Haapsalu pokkerimeister: Nüüd edasi Söörömöölö!
  • Jokker.ee
  • 18.06.2016

Võidukas Haapsalu pokkerimeister: Nüüd edasi Söörömöölö!

18. juunil toimusid Eesti vanima ööklubi Africa VIP-saalis läbi aegade esimesed Haapsalu meistrivõistlused turniiripokkeris. Triobeti ning Tartu Mõttemängude Klubi koostöös  korraldatud 55-eurose osalustasuga No Limit Holdem freezeout-turniiri võitis Tarmo Tammel (pildil keskel).

Korduvalt ka Eesti suurimatel pokkeriturniiridel mehetegusid teinud Tarmo on Tallinnas elav saarlane, keda tuntakse muuhulgas nii tantsumuusiku kui pealinnas asuva ööklubi Factory osanikuna. "Minu peamiseks eesmärgiks olid küll 18. juunil toimuvad Saaremaa meistrivõistlused, kuid teel Kuressaarde otsustasin ka esimestelt Haapsalu meistrivõistlustelt läbi põigata," kommenteeris rahulolev tšempion.  

"Ega neid kahele turniirile sõitjaid vähe polnudki - tulime Tallinnast koguni kolme autoga ning toetasime kõik üksteist ka mängu ajal," jätkas kõikjale jõudev Tarmo ning lisas entusiastlikult: "Hea, et võit omadele jäi, nüüd aga juba edasi Söörömöölö!" 

Tarmo teenis turniirivõidu eest 520, teiseks tulnud kohalik mängumees Tõnis Tilk aga 350 eurot auhinnaraha. Kolmanda koha saavutas pealinlane Tanel Koht, keda premeeriti 230 euroga. Kokku jagus auhinnaraha viiele parimale, kahjuks pidi võistluse ainus naismängija Deisy SIld leppima kuulsusetu kuuenda kohaga. Küll ootasid aga nii teda kui mitmeid teisi osalejaid eriauhinnad ööklubilt Africa. 

Haapsalu meistrivõistluste tulemused ning auhinnaraha eurodes:
1. koht - Tarmo Tammel - €520
2. koht - Tõnis Tilk - €350
3. koht - Tanel Koht - €230
4. koht - Virgo Tamm - €150
5. koht - Mihkel Tamm - €100

"Mul on hea meel, et esimesed Haapsalu meistrivõistlused osutusid tavapäraselt menukateks," rõõmustas Triobeti pokkerimänedžer Andres Burget. "Viimaste aastate jooksul oleme korraldanud regionaalseid meistrivõistlusi enam kui kümnes Eestimaa paigas ning saanud kõikjal sooja vastuvõtu osaliseks. Jätkame nende läbiviimist ka edaspidi ning otsime aktiivselt uusi põnevaid sihtkohti," väitis Burget.  

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5