Tarmo Tammel võitis ka Saaremaa meistritiitli!
  • Jokker.ee
  • 20.06.2016

Tarmo Tammel võitis ka Saaremaa meistritiitli!

34-aastane Kuressaarest pärit hobimängija Tarmo Tammel (pildil) sai hakkama omalaadse vägiteoga, tulles möödunud nädalavahetusel nii Haapsalu kui ka Saaremaa pokkerimeistriks. 

Reedel krooniti Africa ööklubis 26 vastast alistanud Tarmo läbi aegade esimeseks Haapsalu pokkerimeistriks. Laupäeval, 18. juunil Grand Prix Kuressaare kasiinos koostöös Triobetiga korraldatud arvult neljandatel Saaremaa lahtistel meistrivõistlustel oli konkurents juba märksa tihedam, sest tiitlit jahtis 56 mängijat. Nende seas olid nii mitmekordne Eesti pokkerimeister Indrek Raudkar, tantsutäht Mairold Millert kui ka 2013. ja 2014. aastal samal turniiril võidutsenud Raimo Kaljulaid, kes saabus võistlustele üllatuskülalisena otse Austraaliast.

50-eurose osalustasuga No Limit Holdem vältas sügava struktuuri tõttu koguni 15 tundi ning võitja selgus alles pühapäeva hommikul. Tarmo püsis liidrite seas algusest lõpuni, turniiri lõppfaasis tagas talle edu konkurentidest märgatavalt aktiivsem mäng. 

"Mängisin terve õhtu agressiivselt ning see sai ka määravaks, sest esimest premium kätt nägin tegelikult alles viimases jaotuses," muigas tšempion. "Eks edukas esinemine Saaremaa turniiril oligi möödunud nädalavahetuse peamiseks eesmärgiks, Haapsalu võidukarikas tuli niiöelda lisaboonusena. Kodulinna pokkerimängijatega on alati tore mõõtu võtta - laudades oli palju tuttavaid nägusid ning ka üldine mängutase võrdlemisi hea," lisas Tarmo, kes elab hetkel küll Tallinnas, kuid on hingelt siiski saarlane. 

Tšempionile järgnesid Marko Mets ning Jarmo Usin, kes teenisid vastavalt 586 ning 433 eurot. Auhinnaraha jagus kaheksale parimale, viimastena jõudsid preemiasaajate hulka naismängijad Kristiina Tiitus ja Eha Pinsel

IV Saaremaa lahtiste meistrivõistluste tulemused ning auhinnaraha eurodes:
1. koht - Tarmo Tammel - €898
2. koht - Marko Mets - €586
3. koht - Jarmo Usin - €433
4. koht - Margus Laager - €306
5. koht - Indrek Raudkar - €204
6. koht - Kaido Kuusk - €164
7. koht - Kristiina Tiitus - €130
8. koht - Eha Pinsel - €110

"Saaremaa meistrivõistlused õnnestusid taaskord suurepäraselt, sest kõik kohad turniirile müüdi välja enam kui nädal enne võistluse algust ning kuus osalejat pääses laudadesse alles läbi hilise registreerimise," märkis Casino Grand Prix Lõuna regiooni juht Toomas Vaik.  "Kohalikele mängijatele pakutakse iga aastaga järjest tugevamat konkurentsi, sest Saaremaa meistritiitlit jahtivate külaliste arv suureneb pidevalt. Tõsi - kõik senised No Limit Holdem mänguformaadi meistritiitlid on jäänud siiski Saaremaale," väitis Vaik. 

Triobeti pokkerimänedžeri Andres Burgeti sõnul on kahe tugevatasemelise regionaalse pokkeriturniiri võitmine samal nädalavahetusel tähelepanuväärne saavutus. "Kohalikud meistrivõistlused meelitavad aina enam osalema ka Eesti tippmängijaid ning korduv triumfeerimine nendel turniiridel tõestab kvaliteeti," kiitis Andres.  

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5