Tänavune Saaremaa pokkerimeister selgub 18. juunil
  • Jokker.ee
  • 26.05.2016

Tänavune Saaremaa pokkerimeister selgub 18. juunil

18. juunil selgub Grand Prix Kuressaare kasiinos järjekordne Saaremaa pokkerimeister. Iga-aastane menukas turniir korraldatakse koostöös Triobetiga, kes on ka kuni 16. juunini vältava online-kvalifikatsiooni läbiviija.    

Jaanikuu kolmandal laupäeval kell 16:00 algava 50-eurose osalustasuga No Limit Holdem turniiri struktuur on eelmise aasta omaga identne. Mängijad alustavad võistlust 25 000 stardipunktiga, tasemed vältavad 30 minutit ning esimese 195 minuti jooksul on lubatud nii hiline registreerimine kui ka ühekordne re-entry. Lisaks auhinnarahale ootab turniiri võitjat karikas, kõiki osalejaid kostitatakse aga tervitusjookide ning snäkkidega.

Koheselt pääseb laudadesse 40 kõige kiiremat. Kõik, kes registreeruvad enne 16. juunit (kell 16:00) saavad 2500, enne 17. juunit (kell 18:00) aga 1500 lisapunkti. Samaaegselt Saaremaa lahtiste meistrivõistlustega toimub ka rahamäng.

Turniiripileteid on võimalik soetada kohapeal, Grand Prix kasiinos või veebilehel ning Triobeti pokkeritoas. Saaremaa meistrivõistlustele ja teistele live- ning online-turniiridele, mille partneriks või läbiviijaks on Triobet, saab kvalifitseeruda läbi neljapäevaste 11-euroste ning pühapäevaste 3,30-euroste „TB EVENTS R/A“  satelliitturniiride, mis algavad vastavalt kell 20:00 ja 21:00 ning on leitavad Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Satellites > Triobet Events. Hiliseim aeg Triobetist Saaremaa meistrivõistluste turniiripileti lunastamiseks on 17. juuni kell 09:00.

"Meil oli väga hea meel järjekordsete Saaremaa meistrivõistluste korraldamisel Grand Prix kasiinoga käed lüüa," ütles Triobeti pokkerimänedžer Andres Burget. "Tegemist on väärika ning olulise pokkeriturniiriga Eestis, millele saab nüüd mugavalt ka läbi interneti kvalifitseeruda," rõhutas Andres. 

Saaremaa lahtised meistrivõistlused maailma populaarseimas pokkeriformaadis toimuvad juba neljandat aastat järjest. Kõik senised tiitlid on läinud ühele perekonnale: 2013. ja 2014. aastal triumfeeris Raimo Kaljulaid, mullu aga tema vanem vend Kristjan Kaljulaid

Kaljulaidude saavutust võib pidada Eesti pokkeriajaloos harukordseks, sest kõikidel turniiridel võistles üle 40 mängija ning konkurents oli äärmiselt tugev. Näiteks mullu jahtisid Saaremaa meistritiitlit live-pokkeris üle 400 tuhande euro auhinnaraha teeninud Imre Leibold, tantsutähest Eesti pokkerimeister Mairold Millert ning tituleeritud harrastusmängijad Laur Sibold, Kairit Leibold, Carmen-Elina Kupri, Kristi Kirs ja Meelis Vist.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5