Pärnu meistrivõistlused toovad suvepealinna tõelise pokkeristaaride paraadi
  • Jokker.ee
  • 09.05.2017

Pärnu meistrivõistlused toovad suvepealinna tõelise pokkeristaaride paraadi

11.-13. mail toimuvad Grand Prix Port Arturi kasiinos iga-aastased Pärnu lahtised meistrivõistlused, millest on kujunemas tõsine mõõduvõtt kohaliku paremiku ja muu Eesti vahel. Kerge pärnakatel kindlasti olema ei saa, sest suvepealinna on sõitmas pea kõik viimase aasta suurimad pokkeristaarid. 

Teiste seas on oma osalemisest teatanud 2016. aasta Eesti parim pokkerimängija Markku Koplimaa, möödunud aasta kirkaim pokkerikomeet ning Eesti populaarseim mängumees Roland Luik, valitsev Eesti meister Kristo Erala (pildil), Haapsalu ning Saaremaa tšempion Tarmo Tammel, 2016. aasta Eesti parim naismängija Carmen-Elina Kupri jpt. 

Kindlasti on oma kohal ka pärnakad - Andrus, Dima, Margus, Priit, Taavi, Kostja, Priit jt., et tiitel taas koju jätta. Möödunud aastal see õnnestus - tšempioniks krooniti Taavi Allsalu - kuigi suurima auhinnaraha riisus hoopis Carmen-Elina. Kuidas läheb nüüd? 

"Viimaste aastatega on Pärnu meistrivõistlustest saanud regiooni suurim pokkerifestival, mis on kombinatsioon võitluslikust iga-mehe pokkeriturniirist ning mitmepäevasest sotsiaalsest meelelahutusest parimate mängusõprade seltsis. Just seetõttu on Pärnu meistrivõistlused ühtviisi populaarsed nii hobimängijate kui ka edukate pokkeriproffide seas,“ kommenteeris kasiinoketi esindaja Hannes "Maheaatom" Namsing. Esmakordselt valmib põhiturniirist ka live-blogi meie portaalis ning videokokkuvõte, samuti saavad mängijad nautida sooje sööke, elada kaasa Eurovisiooni lauluvõistlusele ning osaleda SNG-del ja rahamängus. 

100-eurose sisseostuga No Limit Holdem freezeout-põhiturniir algab reedel kell 19:00 ning vältab kaks päeva. Mängitakse 45-minutiliste tasemetega ning algstäkk on 25 000. Esimese 210 minuti jooksul on lubatud hiline registreerimine. Struktuuri leiad Casino Grand Prix kodulehelt, registreeruda saad aga siin. NB! Kohtade arv on piiratud ning väga tõenäoliselt müüakse kõik kohad enne turniiri algust välja. Lisaks toimub ka NL Omaha side-event ning Pärnu meistrivõistlused Blackjackis. 

Pärnu meistrivõistluste ajakava:
- 11. mai kell 19:00 - No Limit Omaha re-entry: buyin 33 €, CAP 32. Stack 8000, tasemed 25 min.
- 12. mai kell 19:00 - No Limit Holdem põhiturniiri esimene päev: buyin 100 €, CAP 70, Stack 25 000, tasemed 45 min. Mängitakse 10 taset või kuni 30 parima selgumiseni.
- 13. mai kell 15:00 - No Limit Holdem põhiturniiri finaal.
- 13. mai kell 18:00 - Pärnu Blackjacki meistrivõistlused: buyin 33 €, CAP 30.

GrandPrixEST1.jpgKasiinokülastajatele ja pokkerimängijatele lubatakse ka ülisoodsat toitlustust
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5