ETPF autasustas 2018. aasta parimaid mängijaid
  • Jokker.ee
  • 28.04.2019

ETPF autasustas 2018. aasta parimaid mängijaid

27. aprillil toimus Olympic Park kasiinos Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) iga-aastane pidulik auhinnagala, mille käigus autasustati möödunud aasta parimaid mängijaid.   

Aasta live-mängijaks valiti WSOP osaturniiril teiseks tulnud Ranno Sootla, kes tituleeriti sama kategooria võitjaks ka kolm aastat tagasi. Möödunud aasta parima online-pokkerimängija auhind kuulus aga mullu netipokkeris maailmameistriks tulnud ning maailma 30 parima online-turniirimängija hulka tõusnud Aleksei Smirnovile

Paf Bänner.jpg

Aasta pokkerisündmuse ning parima naismängija auhinna laureaat oli juba kolmandat aastat sama – esikoha vääriliseks osutusid vastavalt OlyBet Kings of Tallinn pokkerifestival ning Carmen-Elina Vist.

Aasta pokkeripersooniks valiti OlyBeti pokkerimänedžer Herli Olop, kes pälvis selle preemia ka tunamullu. Aasta Uustulnuka auhinna sai pubipokkerist võrsunud 2018. aasta OPEM-i põhiturniiri tšempion ning Lõuna-Eestis mitmeid live-turniire võitnud Mart Rinken. Tavapäraselt valiti ka rahva lemmik, kelleks osutus tugev ning aktiivne turniirimängija Tarmo Tammel.     

Lisaks andis ETPF välja ühe üllatusauhinna panuse eest Eesti pokkerisse, mille said Kairit Leibold ning Kristi Kirs. Tänu neile toimus sel aastal juba kümnendat korda menukas  Eesti Naiste Pokkeriliiga, mis on ühendanud aastate jooksul sadu õrnemast soost mängijaid.

„Me soovisime eraldi tänada neid kahte, kelle pühendumuse ning aktiivse töö tulemusena on turniiripokkeri populaarsus naiste seas oluliselt kasvanud,“ kommenteeris ETPF-i juhatuse liige Tanel Reisi. „Eestis on naismängijaid proportsionaalselt märksa rohkem kui enamikes teistes riikides, mistõttu on ka siinne pokkerikommuun tugev ning meie üritused alati meeleolukad,“ lisas Tanel.     

Olybet.jpg
Sel aastal ühtegi uut liiget Eesti Pokkeri Kuulsuste Halli ei võetud. Eelnevatel aastatel on elutöö preemia saanud Ivo Jurno, Toomas Taimla, Tambet Kask, Andres Burget ning Imre Leibold.  

Pokkeriaasta parimad valiti tavapäraselt ETPF-i liikmesklubide ning eraisikutest liikmete poolt. Niisamuti autasustati ETPF-i auhinnagalal möödunud aasta novembris toimunud OPEM-i tšempione ning äsja lõppenud Eesti meistrivõistluste (EMV) edukamaid.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5