Täna algab Optibetis uus WIN TV võistlussari
  • Jokker.ee
  • 01.06.2024

Täna algab Optibetis uus WIN TV võistlussari

Juunist kuni detsembrini toimub Optibetis lustakas saatesari "Optibeti kolmevõistlus", kus hakkavad võistlema nii saatekülalised kui pealtvaatajad.

Kokku on kavas 21 saadet, mis jagunevad võrdselt kolme saatejuhi vahel. Nendeks on armastatud pokkerikommentaator Kristjan Laas, pokkerilegend Imre Leibold ja tuntud naismängija Katre Kokk. Iga saatejuht juhib seega seitset saadet. 

Kõikides saadetes võistlevad saatejuhid kolmel alal: MTT turniirid, spinnid ja rahalaud. Võidab see, kes suudab teha kõigi kolme ala üldarvestuses parima tulemuse. Parim saatejuht saab 1600 € The Festival turniiripaketi, kaotajal tuleb aga töötada ühel tulevasel Win TV Live’il (või mõnel analoogsel turniiril) kas pokkerilauda diilerina või teenindada pokkerimängijaid Chesterfield Poker Club’i riidehoius. Teise koha ei võida midagi, kuid pääseb ka "karistusest".

Turniirisari pealtvaatajatele
Iga saate ajal toimuvad 5 € sisseostuga online-turniirid. Nendel saab teenida punkte, mille alusel moodustub edetabel. 21 saate jooksul enim punkte kogunud mängija võidab 1600-eurose The Festivali pokkeripaketi, teise koha omanikku ootab uhiuus televiisor ja 300 P$, kolmas koht saab aga auhinnaks stiilsed kõrvaklapid ja 200 P$.

Lisaks toovad mängijad punkte ka saatejuhile. Iga saate ajal Optibetis toimuval turniiril osalev mängija toob selle päeva saatejuhile 10 punkti. Seega on sul hea võimalus ka oma lemmik-saatejuhte toetada! 

Saated toimuvad:
1. juunil
22. juunil
13. juulil
27. juulil
10. augustil
24. augustil
8. septembril
29. septembril
6. oktoobril
13. oktoobril
20. oktoobril
27. oktoobril
3. novembril
10. novembril
17. novembril
24. novembril
1. detsembril
8. detsembril
15. detsembril
22. detsembril

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5