Teise Jokker Live turniiri võitis Tauri Jaus
  • Kairit Leibold
  • 03.04.2016

Teise Jokker Live turniiri võitis Tauri Jaus

Meeleolukal Jokker.ee Live teisel turniiril osales  46 mängijat, kellest 12 sooritasid re-entry (auhinnafond 2557 eurot). Pakki lisatud jokkeri tõttu oli laudades aeg-ajalt veidi segadust, kuid rohkem siiski elevust. Turniiri võitis Orissaarest pärit Tauri Jaus

Kell 15 alanud turniiril jõuti finaallauda kell kümme õhtul. Muuhulgas said seal istekoha nii Ilona kui Laur Sibold, kellest rahalisele kohale jõudis seekord vaid meespool.

jokker live-9163.JPG

Juba 20 minutit pärast finaallaua algust olid rahaliste auhindade saajad selgunud. Seejärel kulus aga kuuenda koha väljaselgitamiseni üle tunni aja ning selleks osutus lõpuks külaline Venemaalt - Evghenii Frunze

Kuigi pimepanused olid sedavõrd suured, et keskmine žetoonide hulk mängija kohta ei ületanud kümmet pimepanust, mängiti siiski ka viiekesi päris pikalt ning võitja selgus alles pärast kuupäeva vahetumist.

Üks-ühele mängu ajal sõlmisid Aare ja Tauri omavahel auhinnarahade jagamise kokkuleppe, mille kohaselt said mõlemad mehed 700 eurot ning edasi mängiti 50 euro ja võidutiitli peale. Tauri võitis turniiri kohe pärast kokkulepet, kui püüdis riveri järel kinni Aare tehtud blufi.

Turniiri teise kohaga lõpetanud Aare O. kiitis turniiri eripära, sest jokkeri lisamine toovat tavalistele holdemi turniiridele meeldivat vaheldust. Kuigi eelmisel kuul toimunud esimesest jokkeriga turniirist polnud mees tihanud osa võtta kartes, et ei oska äkki kohaneda, siis seekord tal sellega probleeme küll ei olnud ja ka jokker külastas Aaret märkimisväärselt sageli.  

Võitja Tauri Jaus oli esikoha üle väga rõõmus ning lootis, et eelmisel päeval TurnaPro Bounty turniiril 5. kohaga alanud ja laupäeva hommikul ühe TrioBeti online-turniiri võiduga jätkunud hoog ei rauge ka järgmisel nädalal algavatel Eesti meistrivõistlustel.  

Jokker.ee Live tulemused:

1. koht - Tauri Jaus - 750 €

2. koht - Aare O. - 700 €

3. koht - Tiina Tammetar - 422 €

4. koht - Laur Sibold -  304 €

5. koht - Tiit Tamm - 204 €

6. koht - Evghenii Frunze - 168 €

Jokker.ee Live turniiri pildid leiad Jokker.ee Facebooki lehelt.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5