Teletornis võidutses leedulane, Kaspar Sein näitas taas väga head mängu
  • jokker.ee
  • 10.10.2016
  • 0

Teletornis võidutses leedulane, Kaspar Sein näitas taas väga head mängu

Möödunud nädalavahetusel toimus Tallinna teletornis 1100-eurose osalustasuga Triobet Highrollers in the Sky pokkeriturniir, mille võitis leedulane Ingvaras Strumyla. Kõik ülejäänud rahalised kohad kuulusid eestlastele.  

Kahepäevane Triobet Highrollers in the Sky toimus teist aastat järjest, olles maapinnast kõige kõrgemal siseruumides korraldatav pokkerivõistlus terves Euroopas. Laupäeva õhtuks selgusid kuus parimat, kes jätkasid tiitliheitlust pühapäeval. Kuigi Strumyla oli avapäeva järel alles neljas, sujus just tema mäng finaallauas kõige paremini ning hoolimata 1:2 kaotusseisust esikohaduelli alguses õnnestus tal seal ka tiitlikaitsja Kaspar Sein üle mängida.  

Ingvaras Strumyla.jpg
Tšempion: välkvisiit Tallinnasse osutus üliedukaks

Pileti 170 meetri kõrgusel toimunud turniirile võitis tulevane tšempion läbi online-kvalifikatsiooni Triobeti pokkeritoas. „Algselt pidin ma mängima sel nädalavahetusel hoopis Maltal või Marokos, sattusin aga üsna ootamatult elus esimest korda Tallinnasse,“ muigas 27-aastane Strumyla. „Olen niiöelda poolproff - ainult pokkeriga end ära ei elata, vaid pean oma hobi miksima päevatööga,“ lisas 7700 eurot teeninud leedulane.   

2015. aastal samal turniiril triumfeerinud Kaspar Sein lahkus 5400 ning kolmandaks tulnud hinnatud pokkeriproff Ranno Sootla 3600 euroga. Auhinnarahadesse jõudis ka tituleeritud rendžu- ning bridžimängija Margus Tuvikene, keda premeeriti 2300 euroga. Mõnevõrra üllatuslikult pidi avapäeva kindel liider Markku Koplimaa leppima alles kuuenda kohaga. 

Triobet Highrollers in the Sky 2016: €1100 No Limit Holdem freezeout (19 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Ingvaras Strumyla - 7700
2. Kaspar Sein - 5400
3. Ranno Sootla - 3600
4. Margus Tuvikene - 2300

Triobet Highrollers in the Sky.jpgNii mängiti - torn kõikus, kuid tuju oli kõigil hea

Strumyla hinnangul oli Eesti mängijate tase väga hea. „Eriti hirmutav oli minu jaoks heads-up’i vastane Kaspar, kes on väga agressiivne ja tugev mängija," tunnustas tšempion. Leedulasi oli turniiril kolm, ülejäänud võistlejad pärinesid Eestist.  

Erikülalise Mart Sanderi esimene eesmärk oli ületada eelmisel aastal 13. koha saavutanud korvpalluri Tanel Soku tulemus. Kuigi multitalendi edusse uskus ka Triobeti kihlveokontor, ei õnnestunud Sanderil oma mängu paraku kuidagi käima saada ning lõpptulemusena läks kirja 16. koht. Sanderile ei olnud see kaugeltki esimene suur pokkerivõistlus, sest sel aastal lõi ta kaasa ka Eesti meistrivõistluste põhiturniiril.  

Mart Sander pokkerilauas.jpgKõigest hoolimata Mart Sanderile turniir meeldis 

Turniiri live-ülekannet saad järelvaadata siin.  Ülekande läbiviimist toetas Triobet.

Turniiri fotod: Tambet "Klamber" Kask

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker