Triobet jagab tasuta 10-euroseid jalgpalli EM-panuseid
  • Jokker.ee
  • 06.03.2016
  • 0

Triobet jagab tasuta 10-euroseid jalgpalli EM-panuseid

Paljude spordihuviliste hinnangul on jalgpalli EM isegi tähtsam sündmus kui Rios toimuvad olümpiamängud. Kõigi eelduste kohaselt tehakse jalgpalli EM-ile ka rohkem panuseid kui olümpiamängudele, sest jalgpall on maailmas nr. 1 spordiala, mida harrastatakse pea kõikides riikides.

3. märtsil algas Triobetis kolm kuud vältav kampaania, mis koosneb erinevatest ülesannetest. Märtsis on ülesandeid 11 ning nende täitmiseks aega kas üks või kaks päeva. Iga ülesande täitja saab 10-eurose tasuta jalgpalli EM spordipanuse.  

Kampaanias osalemiseks tuleb sellega Triobeti veebilehel liituda ning teenitud tasuta panused lisatakse kliendi kontole 10. juunist kuni 8. juulini, üks iga päeva kohta. See tähendab sisuliselt, et need, kes täidavad kõik kampaania ülesanded kolme kuu jooksul, saavad tasuta panuse igaks jalgpalli EM-i päevaks. 

Tasuta panustega saadud võidud tuleb enne väljavõtmist kolmel korral läbi mängida, panustades sündmustele, mille koefitsient on vähemalt 1.50. Vabastada tuleb ainult tasuta panustega võidetud raha, st. kui mängija teeb näiteks 10-eurose panuse koefitsiendiga 1,60 ning selle võidab, kehtib vabastamisnõue 6 eurole. 

Selle nädalavahetuse ülesanne (algas eile ning kestab kuni täna kell 23:59) on teha vähemalt 10-eurone 1x2 mängueelne mitmikpanus kolmele erinevale liigale (näiteks Inglise Premier League, La Liga, Serie A vms.)

NB! Kui oled tõsine vutifänn, siis haara kinni ka sellest võimalusest - saada Triobetile oma video ning võid olla see, kes sõidab Prantsusmaale tipptasemel vutti oma silmaga jälgima!

Triobeti spordiennustus pakub uutele mängijatele 100% kuni €100 deposiitboonust. See tähendab, et näiteks 100 euro deponeerimisel lisab Triobet mängija kontole omalt poolt 100 eurot juurde ning seda on võimalik ka koheselt kasutada. Lisaks annab Triobet uuele kliendile 10-eurose riskivaba panuse mobiilis. Liituda saad siin.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5