Triobet pakub aprillis spordisõpradele €120 eest tasuta ennustusi
  • Jokker.ee
  • 01.04.2016
  • 0

Triobet pakub aprillis spordisõpradele €120 eest tasuta ennustusi

Veebruaris-märtsis rõõmustas Triobet spordisõpru suurepärase võimalusega teenida rohkearvuliselt tasuta ennustuspileteid. Kampaania jätkub ka aprillis ning tasuta €10 pileti saamine on nüüd lihtsam, kui kunagi varem. 
Aprillikuine „3=4“ pakkumine on äärmiselt lihtne – kui mängija teeb kampaanias mainitud päeval kolm vähemalt €10 panust, siis lisatakse tema kontole järgmise tööpäeva jooksul tasuta €10 pilet, mida saab kasutada vabalt valitud spordisündmusele panustamiseks. 

blob
blob
blob
Pakkumine on saadaval järgnevatel kuupäevadel:

blobblob

Iga päev saab üks inimene teenida maksimaalselt ühe tasuta €10 panuse, seega kõigil kampaaniapäevadel osaledes on võimalik aprillikuu jooksul teenida €120 väärtuses tasuta panuseid.

Tuletame meelde, et Triobetis toimub aprillis ka „Euro väljakutse“ kampaania, kus lihtsate ülesannete täitmise eest jagab Triobet  €10 ennustuspileteid suvisele jalgpalli EM-ile.

3=4 kampaania reeglid ja tingimused
1. Kampaania on avatud nii uutele kui olemasolevatele klientidele. Mängijad peavad kampaaniaga liituma. Liituda tuleb vaid ühe korra, et kõikidest allahindluse päevadest osa saada. 
2. Kampaaniaga tuleb liituda hiljemalt 24 tunni jooksul pärast kvalifitseeruva panuse tulemuste kinnitamist, et selle päeva pakkumisest osa saada.
3. Kampaania on avatud ainult klientidele, kes on registreerinud oma konto Eestis, Lätis, Leedus, Ukrainas, Valgevenes või Kasahstanis.
4. Kampaaniaperiood on 1. aprill kell 00.01 (GMT +2) kuni 30. aprill kell 23.59 (GMT +2).
5. Pakkumises osalevad ainult kolm (3) pärisrahaga vähemalt 10 € väärtuses tehtud panust, mille koefitisendid on vähemalt 1.50. Kvalifitseeruvad panused võib asetada kas veebist või mobiilist.
6. Allahindluse päevad on 1. aprill, 4. aprill, 7. aprill, 8. aprill, 11. aprill, 15. aprill, 16. aprill, 19. aprill, 21. aprill, 23. aprill, 25. aprill, 28. aprill ja 29. aprill.
7. Lubatud on ainult üks tasuta panus päevas majapidamise peale.
8. Tasuta panuse väärtus on 10 € või selle väärtus kohalikus valuutas.
9. Tasuta panus lisatakse kliendi kontole allahindluse päevale järgneva tööpäeva jooksul.
10. Tasuta panust saab kasutada ükskõik millisele spordialale panustamiseks kas veebiversioonis või mobiilsel saidil. Selle võib asetada kas enne sündmuse algust (pre-match) või Livebetis.
11. Tasuta panused tuleb ära kasutada täies ulatuses ning neid ei ole võimalik poolitada väiksemateks panusteks.
12. Tasuta panused kantakse kliendi kontole ainult sellest tuleneva võidu piires (panust ennast ei tagastata). See tähendab, et võidu puhul kantakse kliendi kontole vaid võidusumma. Näiteks: kui 10 € suurune panus on tehtud koefitsiendiga 1.50 ning see on võitnud, kantakse kliendi kontole 5 € (Võit summas 15 € – panus summas 10 € = 5 €).
13. Tasuta panustest tulenevad võidud tuleb enne summa väljamaksmist või teistes toodetes kasutamist läbi mängida vähemalt kolm (3) korda, kusjuures kogukoefitsient peab olema vähemalt 1.50 või kõrgem. Läbimängimise staatust on võimalik jälgida oma kontol („Minu boonused“).
14.Tasuta panusted tuleb ära kasutada 14 päeva jooksul alates selle kontole laekumise päevast. Seejärel on kliendil aega 14 päeva, et täita võidusumma vabastamise tingimused. Kui läbimängimise tingimused ei ole täidetud õigeaegselt, on Triobetil õigus tasuta panus ning sellest tulenevad võidud kliendi kontol tühistada.
15. Triobetil on õigus tasuta panus tühistada, kui tasuta panuse pakkumist on kasutatud millekski muuks kui meelelahutuslikuks panustamiseks, näiteks, kuid mitte ainult, pettuseks, kokkumänguks, arbitraažiks või kihlvedude sobitamiseks.
16. Triobet on selle pakkumise ainus otsustaja ning Triobeti otsus on lõplik ja siduv.
17. Triobet jätab endale õiguse muuta pakkumise reegleid ja tingimusi või pakkumine tühistada ilma eelneva teavituseta.
18. Kehtivad üldised reeglid ja tingimused. 

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5