Triobeti pokkeritoa kampaaniad 2016. aasta aprillis
  • Jokker.ee
  • 04.04.2016
  • 0

Triobeti pokkeritoa kampaaniad 2016. aasta aprillis

Aprillis vahendab Triobet 50 tuhande eurose auhinnafondiga kampaaniat SNG-mängijatele ning 35 000 väärtuses freerolle. Käimas on Superweekendi ning Pärnu meistrivõistluste online-kvalifikatsioon ning tulemuspõhine võistlus SNG-mängijatele. Triobet tuletab ka kõigile oma klientidele meelde, et Eesti meistrivõistluste turniiripileteid saab osta läbi pokkeritoa kuni 5. aprilli keskpäevani.  

Lisaraha SNG-turniiridel

8. aprillil algab MPN võrgustikus populaarne SNG booty kampaania, millega pakutakse lisaväärtust SNG turniire harrastavatele mängijatele. 

Valitud 2-25 eurose sissemaksuga Sit and Go turniiride auhinnafondides on lisaraha, samuti saab teenida punkte, mida antakse auhinnalise koha saavutamise eest. Kampaania kestab seni kuni mängijate vahel on jagatud ära 40 tuhande eurone auhinnafond.

Kampaanias osalevad SNG-turniirid on eriliselt märgistatud pokkeritubade lobbys.  Pakkumises ei osale double-up, flip, satelliidid, privaat- ning kõik ülejäänud turniirid, mille osavõtumaks ei ole eurodes. Lisatud auhinnarahale ei seata mingeid piiranguid ning see on lihtsalt pandud juurde tavapärasele auhinnafondile.

Lisaks sellele jagavad kampaania vältel enim punkre kogunud mängijad omavahel veel 10 000 eurot lisaraha vastavalt SNG Booty edetabelile. Üldedetabelis jagub auhinnaraha 450 parimale vahemikus €2,50 kuni €1000.

Pärnu meistrivõistluste online-kvalifikatsioon
 
12.-14. mail toimuvad 2016. aasta Pärnu lahtised meistrivõistlused turniiripokkeris. Traditsiooniline suurüritus viiakse läbi Triobeti ja Casino Grand Prix koostöös, online-kvalifikatsioon kestab Triobetis kuni 13. maini kell 10:00.  

Nii Pärnu meistrivõistlustele kui ka  ja teistele live- ning online-turniiridele, mille partneriks või läbiviijaks on Triobet, saab kvalifitseeruda läbi  teisipäeval kell 20:00 ning neljapäeval kell 20:00 algavate 11-eurose osalustasuga „TB EVENTS R/A“  satelliitturniiride, mis on leitavad Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Satellites > Triobet Events

100-eurose osalustasuga live-turniir viiakse läbi 45-minutiliste tasemetega ning 20 000-punktilise algstäkiga. Esimese kuue mängutaseme jooksul on lubatud üks re-entry ning laudades on kohti kuni 70 mängijale. Põhiturniiri esimene päev algab reedel, 13. mail kell 19:00 ning finaal laupäeva õhtul kell 19:00

Pärnu.jpg

Viimane võimalus kvalifitseerumiseks Eesti meistrivõistlustele

Juba ülehomme alagavad arvult 14. turniiripokkeri Eesti meistrivõistlused, mille osavõistluste sisseostud jäävad vahemikku 50-300 eurot.

Läbi Triobeti saab Eesti meistrivõistlustele registreeruda kuni 5. aprilli keskpäevani, ostes turniiripilet kas otse või kasutades varem online-satelliitidelt võidetud pileteid.   

Selguvad Tallinn Superweekend paketivõitjad

4.-8. mail toimub Tallinnas järjekordne Superweekend pokkerifestival, mille keskmes olevale 500-eurose osalustasuga põhiturniirile oodatakse enam kui 100 tuhande eurost auhinnafondi.  

Online-kvalifikatsioon vältab terve märtsi. Igal pühapäeval kell 20:00 toimub 175-eurose osalustasuga supersatelliit, millel on garanteeritud vähemalt üks 1400-eurone Superweekend auhinnapakett. Paketis sisaldub sisseost turniirile, 250 eurot reisikulude katteks, luksuslik majutus ning kutsed eksklusiivsetele pidudele ja üritustele. 

Finaalsatelliidile saab kvalifitseeruda läbi igapäevaste freerollide või €3,30 ja €27 sisseostuga satelliitturniiride. Põhiturniiri pilet on võimalik soetada ka otse läbi pokkeritoa. 

35 000 euro väärtuses freerolle 

Aprillis jätkub igakuine freerollide kampaania, mille käigus premeeritakse mängijad kokku 35 000 euroga. 

Iga päev korraldab Triobet viis 50-eurose auhinnafondiga freerolli. Neist kolmel osalemiseks tuleb mängida vähemalt üks reigitud jaotus turniirile eelneva ööpäeva jooksul, kahel on aga võimalik teha lisaoste.  

Laupäevasel, 1000-eurosel freerollil mängimiseks tuleb teenida eelmise ööpäeva jooksul 25 reigitud jaotust, pühapäevasel 3000-eurosel freerollil kaasalöömine eeldab aga 100 reigitud jaotust eelneva seitsme päeva jooksul.    

Freerollid leiad Triobeti lobbyst läbi: Tournaments > Freeroll 

Freerollide kava.jpg
Neli mängutaset ning 10 000-eurone auhinnafond võistluses SNG-mängijatele 

1. aprillil algas Triobetis järjekordne kampaania SNG-mängijatele. Sarnaselt eelnevatel kuudel toimunule võisteldakse taas selle nimel, kes suudab saavutada parima tulemuse kümnel järjestikusel turniiril. Igal kampaanias osaleval mängijal on piiramatu arv katseid ning mida rohkem mängida, seda suurem on ka tõenäosus võita.  

Arvesse läheb parim jooksev tulemus mängitud turniiridel. Kui osaled näiteks 35 SNG-turniiril ning kõige edukamalt kulgeb mäng turniiridel 9-18, siis võetakse kümne SNG lõpptulemusena arvesse just nendel turniiridel saavutatud koguskoori. Kui otsustad seejärel mängida veel 35 turniiri ning saavutad näiteks veelgi parema punktisumma turniiridel 46-55, paraneb ka Sinu positsioon edetabelis.

Punkte teenivad 9-max turniiridel kolm ning 6-max turniiridel kaks parimat. Esimesel juhul saab turniiri võitja 50, teine koht 30 ja kolmas 20 punkti. 6-max turniiridel on aga esimene koht võrdsustatud 40 ja teine 20 punktiga. 

Kogu kampaania auhinnafond jaguneb nelja erineva mängutaseme vahel: turniirid sisseostuga kuni 5 eurot, 5-9,99 eurot, 10-29,99 eurot ning üle 30 euro. 

Buy-inAuhindade arvAuhinnafond (10 SNG-d)
Alla €5200 paremat1575 EUR
€5 - €9.99200 paremat2469 EUR
€10 - €29.99100 paremat2925 EUR
€30+50 paremat3045 EUR
Kampaanias osalemiseks vali „My Account“ ning ava „SNG Challenge“ nimeline alaleht.  Seejärel kliki lingile „Opt in“, millega kinnitad oma osalemise. Kui oled oma osalemise eelnevalt kinnitanud (kampaania algas juba 2013. aasta märtsis), siis pole seda vaja uuesti teha. Nende mängijate punkte, kes ei ole kampaanias oma osalemist kinnitanud, edetabeli koostamisel arvesse ei võeta. 

Oma hetkeseisu näed  “My Account” menüüst ning edetabelit uuendatakse kord tunnis.

Reeglid ja tingimused: 
1. Edetabelid nullitakse kuu lõpus, mil algab uus võistlus.
2. Võrdsete punktide korral võidab mängija, kes on mänginud kampaania jooksul enim SNG-turniire. Kui ka see arv on võrdne, võidab mängija, kes kinnitas oma kampaanias osalemise varem. 
3. Kui mängitakse mitut turniiri üheaegselt, arvestatakse turniiride järjestamisel aega, mil vastav turniir lõppes. 
4. Pakkumises ei lähe arvesse heads-up ning double-or-nothing turniirid. Samuti ei kehti satelliit-, privaat- ega üksiku operaatori poolt korraldatud SNG-turniirid.   

Triobet pakub uutele liitujatele nelja erinevat liitumisboonust vahemikus 10-1000 eurot. Liitumisboonuse valikul on soovitav silmas pidada, millisel limiidil ning kui palju mängida plaanitakse. Deposiidi suurus ei ole oluline.

- Boonuskood PKRFDB10 annab 10 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €0,10),

- Boonuskood PKRFDB25 annab 25 eurot boonust, mis vabastatakse 25 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB250 annab 250 eurot boonust, mis vabastatakse 50 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB1000 annab 1000 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €10).


Samuti tagab liitumine  läbi Jokker.ee linkide  õiguse osalemiseks igakuises MPN võrgustiku €20 000 reigirallis. 


Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5