Unibet avas uue eksklusiivse bingotoa: võida tasuta keerutusi!
  • Jokker.ee
  • 16.03.2018
  • 0

Unibet avas uue eksklusiivse bingotoa: võida tasuta keerutusi!

Unibet avas märtsis uue eksklusiivse bingotoa Jack’s Jackpot, kus on võimalik võita tasuta keerutusi!


Selle veealuses maailmas ootab avastamist palju aardeid. Kui Sul veab, saad Jackilt kollases allveelaevas tasuta keerutuse ning võiduvõimaluste suurendamiseks on seal ka sellised põnevad mängud nagu 1TG ja BOGOF.

Kuidas mängida?
1. Panusta vähemalt 5 € järgmistes bingotubades: 75 palli, 75 palli variant, 90 palli, 90 palliga kiirbingo, 90 palliga Strip või Exclusive
2. Kui oled vajaliku summa panustanud, pääsed eksklusiivsesse tuppa. Kvalifitseerumine eksklusiivsesse Jack’s Jackpot tuppa algas 1. märtsil ning tuba on avatud iga päev kuni 31. märtsini Eesti aja järgi kell 15:00–23:00.

Minimängu Jack’s Jackpot saab mängida alates 5. märtsist ning keerutusi saab kuni 31. märtsini. Keerutustes saadud auhinnad kehtivad 7 päeva ning kõik tasuta keerutused on ilma panustamisnõudeta, mis tähendab, et kõik sularahakeerutuste võidud kantakse automaatselt mängijate kontodele.

Bingohh.jpg

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker