Unibet kutsub ühinema septembris eestlaste pokkeri invasiooniga Marokosse!
  • Jokker.ee
  • 29.03.2024

Unibet kutsub ühinema septembris eestlaste pokkeri invasiooniga Marokosse!

Unibet kutsub Eesti pokkerisõpru ühinema ja üheskoos minema Unibet Open Deepstack Open (UDSO) festivalidele, neist suurim eestlaste pokkeri invasioon on plaanis 20.-29. september Marrakechi.

Marokos 10-päevase pokkerifestivali peasündmusena toimub 550-eurose (6000 MAD) sisseostuga põhiturniir, kus mullu osales rekordilised 752 mängijat. Turniiri ja ligi 58 tuhat eurot (625 000 MAD) võitis prantslane Alexandre Le Vaillant. UDSO-l valdavalt osalevadki prantslased, aga festival on juba populaarne ka teiste rahvuste seas. Eriti veel kui saad saad seda liituda suvesoojas Marokos. Festival toimub luksuslikus Casino De Marrakech´is, kus on toimunud WSOPC, WPT ja teisi suuri festivale.

"Kindlasti saab olema sama lõbus või isegi lõbusam pokkerreis nagu sügisel Rumeenias," lubas Unibet Eesti pealik Ergo Maruste. Ergo vihjas ka, et kümmet esimest eestlast ootab vinge üllatus, kes võidavad läbi Unibeti pokkeritoa UDSO satelliitidilt põhiturniiri pileti või majutusega 1500 € paketi.

Võida koht UDSO Marrakechi läbi eestlaste senditurniiri või sel laupäeval läbi tasuta flippide

Alates aprillist teisest nädalast esmaspäeviti, kolmapäeviti, reedeti kell 21.00 toimub vaid eestlastele mõeldud senditurniir, mille võitja teenib 50 € UDSO kvalifikatsioonpileti, millega saab omakorda kvalifitseeruda pühapäeviti ainult eestlaste satelliidil UDSO Marrakech põhiturniirile (võidetud piletit saab kasutada ka re-entry tegemiseks).

EMV põhiturniiri ülekande vaatajatele eriturniirid

Laupäeval, 30. märtsil EMV põhiturniiri finaalpäeval toimub Unibetis alates kell 13.00 kuni 21.00 iga täistund ainult eestlaste tasuta flip-turniir. Flippide parool: UNIBETFLIP. Automaatselt kõik allin turniiride esiviisik saab tasuta 5 € pileti samal õhtul kell 21.00 algavale ainult eestlaste €1k kvalifikatsioonile, millel auhindu kuuele parimale. Parool: MAROKO

€1k GTD eestlaste satelliidi võitja saab UDSO Marrakech põhiturniiri 550 € pileti (saab kasutada soovi korral ka re-entryks), 2. koht võidab 250 € kvalifikatsioonpileti, millega saab võita UDSO paketi ning 3.-6. koht 50 € UDSO kvalifikatsioonpileti.

UDSO iganädalased kvalifikatsioonid

Iga nädal toimub ka kõikide Unibeti mängijate UDSO kvalifikatsioonid - kolmapäeviti ainult põhiturniiri piletile, algus 22.00 (buyin 50 €) ja neljapäeviti algusega 21.05 (buyin 250 €) UDSO paketile (2x 1500 € GTD). Piletite ja pokkeripakettide võitjatega võtab Unibet ühendust kolme tööpäeva jooksul.

"Julgen ennustada, et saame sajapealise eestlaste seltskonna kokku Marokosse. Paketi võitmiseks on aega 5 kuud," ütles invasiooni kordinaator ja varemgi sadu eestlasi välisfestivalidele koondanud Herli Olop.

Ühine sinagi hea seltskonnaga, Marrakechi suvesoojuse ja eksootikaga! Marrakech on linn, mis pakub kõigile üllatusi alates rikkalikust kultuurist ja autentsest arhitektuurist hingematva Sahara kõrbe ja Atlase mäestikuni. Punaseks Linnaks kutsutud Marrakech võidab kõikide loodusearmastajate, seiklejate ja kultuuriaustajate südamed. Marrakechis on mitmekesine restoranivalik, eriti vanalinnas on palju traditsioonilisi Maroko restorane.

Liitu Facebooki grupiga Eestlased pokkerireisil lisainfo saamiseks. Vaata ka www.deepstackopen.com

Unibeti pokker ava siit!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5