Unibet Open Bukaresti sõidavad teiste seas mitmed avaliku elu tegelased
  • Jokker.ee
  • 09.11.2023

Unibet Open Bukaresti sõidavad teiste seas mitmed avaliku elu tegelased

Eestlastele tuntud Unibet Open järgmine etapp toimub Bukarestis 29. novembrist kuni 3. detsembrini. Eestist on Rumeeniasse suundumas üle 20 mängija, teiste seas ka avaliku elu tuntud tegelasted nagu Andrei Zevakin, Robin Valting, Reket, Erkki Sarapuu, Mairold MillertJoel Lindpere ja ansambel 5MIINUST pea terves koosseisus.

Oma minekust on sotsiaalmeedia vahendusel teada andnud ka Eesti tuntud pokkerimängijad eestotsas Henri KäsperLaur SiboldHerli OlopSiiri SaarSiim Silver Salumaa ja Kristjan Laas. Loomulikult on kohal ka Unibeti Ergo ja pokkeri tippfotograafid Elena ja Tambet Kask.

Pokkerifestival toimub luksuslikus JW Marriott Bucharest Grand hotellis, kus peasündmusena leiab aset 1100-eurose osalustasuga No Limit Texas põhiturniir. Lisaks kolme avastardiga põhiturniirile on kavas 2200-eurose osalustasuga highrollers turniir, 110-eurone naisteturniir, 550-eurone Mystery Bounty, 220-eurone Pot Limit Omaha ja mitmeid teisi kõrvalturniire.

Unibet Open Bukarest 2023 kava

UO-Bucharest-2023-Tournament-Schedule.png

Sel pühapäeval viimane võimalus kvalifitseeruda soodsalt Unibeti pokkeritoas

12. novembril on viimane võimalus võita 2000-eurone pokkeripakett, mis sisaldab põhiturniiri piletit, neli ööd 5* hotellis koos söökidega sinule ja sinu kaaslasele ning lisaks 250 eurot lennupiletite ostmiseks, mis tänase seisuga edasi-tagasi airBaltiga  läbi Riia maksavad vaid ~200 eurot. Kohapeal ootab paketivõitjaid ka tuntud Unibeti mängijatepeod, nänn ja tunnustust väärt kohtlemine.

Pühapäeva õhtul kell 21.00 algaval 250-eurose osalustasuga finaalsatelliidil on garanteeritud kolm 2000-eurost paketti. Paketijahile jõudmiseks toimuvad igapäevaselt mitmed alamsatelliidid alates vaid kahest eurost. Pühapäeval enne finaalsatelliiti toimub algusega kell 19.40 50-eurose osalustasuga erisatelliit, kus garanteeritud 6x 250€ finaalpiletit. 

NB! Iga õhtu algusega 21.00 toimub vaid eestlastele tasuta turniir, mille võitja teenib 50-eurose Unibet Open kvalifikatsioonpileti. Anna õnnele võimalus ja liitu sinagi teistega!

Unibet Open on eestlastele edukas olnud, alati telelauas ülekantaval põhiturniiri finaalis on meie mängijad korduvalt jõudnud. Viimati mullu Maltal toimunud festivalil saavutas tubli 5. koha ja võitis 18 280 eurot Rain "Privador" Mölderkivi. 

Kahel korral on Eesti mängijad Unibet Openi ka võitnud - 2017. aastal Kopenhaageni põhiturniiril oli parim Kaarel Lepik ja varem maitses võidurõõmu Mauri Dorbek, kes saavutas esikoha 2014. aastal Tallinnas toimunud Unibet Openil.

Unibetis saad kvalifitseeruda ka brändi väiksemale live-festival seeriale Unibet DeepStack Open (UDSO).

KOHE MÄNGIMA PÄÄSED SIIT!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5