Unibeti pokkeritoa eripakkumised 2016. aasta juunis
  • Jokker.ee
  • 02.06.2016
  • 0

Unibeti pokkeritoa eripakkumised 2016. aasta juunis

Juunis toimub Unibeti pokkeritoas järjekordne missioonide kampaania raha- ning turniirimängijatele. Õhtuti antakse iga 20-minutilise perioodi jooksul kõrgeima No Limit Holdemi või Pot Limit Omaha käe saanud mängijale 100 BB sõltuvalt mängulimiidist, kus võidukäsi jagati. Kõiki 5-Max SNG-turniiridel cashinud mängijaid ootavad aga piletid iganädalastele flip-freerollidele. 

Missioonid raha- ning turniirimängijatele

Sarnaselt eelmistele kuudele on ka juunis võimalik täita neli kolmest ülesandest koosnevat missiooni (astet). Valdavalt on need mõeldud Unibeti tarkvaraga tutvumiseks ning eeldavad osalemist mõnes rahamängus või madala sisseostuga turniiril. Kõik mängijad osalevad missioonidel automaatselt ning täiendavalt kuskil registreeruma ei pea.

Kampaania auhindadeks on Banzai pokkeri, SNG, Sunday Entitled Qualifier ja Unibet Openi online-satelliitturniiride piletid. Iga mängija võib saada ühe missiooni auhinna vaid ühel korral ning võidetud pileteid tuleb kasutada hiljemalt 1. juulil.   

Unibet missioonid.jpg
100 x BB parima käe eest

No Limit Holdem ja Pot Limit Omaha rahalaudades antakse juunikuu jooksul igal päeval ajavahemikus 18:00 - 03:00 (Eesti aja järgi) iga 20 minuti järel tugevaima käe saanud mängijale 100 big blindi väärtuses raha. Lõplik auhind sõltub tasemest, kus mängija selle käe sai. Näiteks NL50 lauas (blindid €0,25/0,50) on preemiaks 50 eurot. Eraldi arvestust peetakse nii No Limit Holdemis kui ka Pot Limit Omahas

Pokkeri lobbyst on võimalik leida ikoon, millele klikates saab koheselt teada, milline on hetkel mängutüüpide tugevaim käsi ning millal järgmisena raha jagatakse. Ikoon ilmub ka kõikidesse rahalaudadesse, kus mängija parajasti viibib. 

Untitled.jpg
Võidetud auhinnad kantakse võitjate kontodele koheselt ning pakkumine kehtib ainult pärisraha laudades (v.a. turniirid). Kõrgeima käe võitmiseks pole vaja showdown'ile minna ning kui kahel või enamal mängijal on 20-minutilise ajaperioodi jooksul identne kõrgeim käsi, siis saab auhinna see mängija, kellele käsi esimesena jagati. No Limit Holdemis tuleb kasutada vähemalt ühte taskukaarti, Omahas nagu ikka - kahte taskukaarti. Banzai rahamängus saadud kõrgeim käsi läheb arvesse No Limit Holdemi võistlusel.

Lisaauhinnad SNG-turniiridel

Juunis premeerib Unibet kõiki mängijaid, kes jõuavad 5-Max SNG turniiridel rahadesse, kuni seitsme piletiga kahele iganädalasele flip-freerollile. 

Freerolle on kahte liiki:
- Madal SNG Flip (auhinnafond 400 eurot, toimub igal esmaspäeval kell 21:00)
- Kõrge SNG Flip (auhinnafond 600 eurot, toimub igal esmaspäeval kell 21:10)

Madalale turniirile saab pileti cashimise eest mistahes 5-Max SNG turniiril, mille sisseost on vahemikus 4-10 eurot. Seevastu kõrgemale freerollile pääseb cashimise eest vähemalt 25-eurose osalustasuga 5-Max SNG-l.

Iga päev võib võita ühe pileti, mis tähendab seda, et nädala jooksul saab üks mängija võita soovi korral kuni 7 piletit mõlemale turniirile. Iga pääsme kohta antakse turniiril 1 punkt, mis annab rohkem pileteid kogunud mängijatele eelise. 

Untitled.jpg
Eelmise nädala jooksul võidetud piletid on võimalik leida alates kolmapäeva pärastlõunast oma pokkeritarkvaras "View Profile" sektsioonist. Flip-turniirile registreerumine avatakse 2 tundi enne turniiri algust. Flip turniiri pileteid saab kasutada ainult konkreetsel nädalal, hiljem pilet aegub.

Unibeti pokkerituba pakub kõigile uutele mängijatele 10 euro suurust tasuta liitumisboonust, mille jaoks pole vaja teha isegi deposiiti. Lisaks sellele aktiveeritakse esimesel sisselogimisel kuni 200-eurone läbimängimisboonus. Kõiki mängijaid ootab ka €2 Unibet Open satelliidipilet. Unibeti konto saad avada läbi selle lingi.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker