Unibeti Suvelõpufestivalil tehti ajalugu: Kaur Ajamaa oli taas parim!
  • Jokker.ee
  • 02.09.2018

Unibeti Suvelõpufestivalil tehti ajalugu: Kaur Ajamaa oli taas parim!

Möödunud nädalavahetusel, 31. augustil kuni 1. septembril toimus Grand Prix Port Arturi kasiinos Unibeti Pärnu Suvelõpufestival, mille põhiturniiri auhinnafond oli 11 818 eurot. Võitjaks tuli seejuures täpselt sama mees, kes ka aasta aega tagasi!

200-eurose sisseostu ning ühe re-entryga võistluse esikohta jahtis 47 mängijat ning kohal oli palju Eesti tipptegijaid eesotsas Kaarel Lepiku, Rauno Tahvoneni, Roland Luige, Mairoldi Millerti, Laur Siboldi, Marius Moreli ja vendade Linnamägedega. Mäng oli võrdlemisi lahtine, sest koguni 20 mängijat kasutas ka re-entry võimalust. 

Kaks päeva kestnud turniir läks pausile 30 parima mängija selgumisel -  selleks ajaks olid liidriohjad Roland Luige ja Kaur Ajamaa (pildil) käes. Needsamad kaks meest mängisid esimest viiulit ka finaalpäeval, lubades turniiri lõppfaasis juhtima Pärnu vanameistri Konstantin Marksi. Otsustava jaotuse järel, kus "Kostja"  alistas Rolandi , paistis esimese võit juba vägagi käegakatsutav: "Kostja" stäkk oli tolleks hetkeks koguni 1,6 miljonit, Kauril ja Rolandil kahe peale kokku aga umbes neli korda väiksem.

Parku ei õnnestunud "Kostjal" oma eduseisu kuidagi võiduks vormistada, sest peagi Rolandi elimineerinud Kaur oli heads-up'is kindlam, võttis ajapikku järgi ning vormistas lõpuks ka teist aastat järjest võidu.

"Eks kaart muidugi toetas, sest finaallaud oli mõnevõrra raskem kui eelmisel aastal," tõdes 3 746 eurot teeninud võidurõõmus tšempion, kiites nii üritust ennast kui ka mängukohta. "See kasiino on üks paremaid kohti Eestis, kus pokkerit mängida - väga mõnus koht," tunnustas Kaur.

Unibeti Pärnu Suvelõpufestival_DAY2 - 044.jpgTurniiri finaallaud

Analoogselt eelmisele aastale jagus auhinnaraha kaheksale parima vahel ning huvitaval kombel saatis tänavu edu koguni viit mullust rahasaajat. Kui Kauril õnnestus võitu korrata, siis Indrek Stranberg vahetas oma mulluse kolmanda koha kuuenda ning Leino Piller neljanda koha viienda vastu. Mullu viiendaks tulnud Andres Abakanov oli sel aastal kaheksas, Tarmo Tammel lõpetas aga sarnaselt eelmisele aastale taas seitsmendana. 

Unibeti Pärnu Suvelõpufestivali põhiturniir: €200 No Limit Holdem re-entry (67 sisseostu)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Kaur Ajamaa - 3746
2. Konstantin Marks - 2446
3. Roland Luik - 1808
4. Alari Toome - 1276
5. Leino Piller - 850
6. Indrek Stranberg - 685
7. Tarmo Tammel - 543
8. Andres Abakanov - 460

Ürituse raames viidi läbi ka 100-eurose sissostuga Deep-Stack Progressive Terminator turniir, mille lõpetas intrigeeriv esikohaduell Pärnu pokkerimängija Valmari ning Haapsalu mehe Allan Puki vahel. Diilist hoolimata oli mõlemal mehel tohutu janu karika järele ning võitlus selle nimel vältas julgelt üle tunni, lõppedes viimaks siiski pärnaka kasuks. 24 osaleja ning 2381-eurose auhinnafondiga kõrvalturniiril tuli kolmandaks põline saarlane Siim "Sammy" Sooäär

Unibet jagas kõikidele osalejale 500 tasuta jooki, samuti hulgaliselt 5- ning 50-euroseid boonusvouchereid. Unibeti bountyde rollis olnud Ergo Maruste, Tambet "Klamber" Kase ning Rauno Tahvoneni väljalööjaid ootasid ka Unibeti Kardikeskuse kinkekaardid, mullimeheks jäänud Andrus Siim pääseb aga kardiga kihutama koguni koos kaheksa sõbraga. 

ralli.jpgMullimees Andrust ootab ees korralik ralli!

Casino Grand Prix esindaja Hannes Namsingu sõnul jäi Unibeti Suvelõpufestivali osaleja arv küll eelmisele aastale alla, kuid sellest hoolimata oli kohal palju tippmängijaid ning meeleolu oli sama ülev kui teistelgi sel suvel Pärnus toimunud suurturniiridel. "Kaks suurt pokkeriõhtut on seejuures sel aastal veel toimumata - 29. septembril viiakse samaaegselt läbi Eesti Naiste Pokkeriliiga esimesest etapist ning Sügise High-Rollerist koosnev Pärnu Pokkeriromantika 2018, detsembri lõpus on aga kavas tavapärane aastalõpupidu," lubas Hannes. 


Artikli ja ürituse fotod: Elena Kask

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5