Vaid Eesti mängijatele Unibetis: parim keerutus annab 100 eurot
  • Jokker.ee
  • 28.10.2017
  • 0

Vaid Eesti mängijatele Unibetis: parim keerutus annab 100 eurot

Nädalavahetustel võimaldab Unibet kõikidel oma Eesti kasiinomängijatel lisaraha teenida ning selleks ei tule midagi müstilist - rahalise boonuse saavad need, kes teevad kolm kõige tulusamat keerutust. 

Võistlusel osalemiseks registreeru turniirile, tee kampaanias osalevatel slotikatel vähemalt 20 keerutust ja võistle teiste Eesti mängijatega ühtlustatud panustega turniiril. See tähendab, et võitmiseks ei pea Sa mängima kõrgetel panustel, sest edetabelisse läheb kirja kõige tulusam keerutus (panus/võit).


Pakkumises osalevad järgmised mängud: STARBURST, SUPER FLIP, GONZO'S QUEST, MEGA FORTUNE DREAMS, KING OF SLOTS, HOOK'S HEROES, BIG BAD WOLF, THE INVISIBLE MAN, ALOHA, HOLMES AND THE STOLEN STONES.

Keerutuste miinumpanus on 0.20 €, mängida võib nii ühtet mängu kui mitut läbisegi. Ühtlustatud panusega võit tähendab seda, et turniiril on edukam mängija, kes panustas ühele keerutusele 0.20 € ja võitis 2 € kui see, kes panustas 2 € ja võitis 6 €. Auhinna saad siis kui tuleb TOP3 hulka. 

Auhinnafond jaguneb järgmiselt: 

Koht:123
Auhind: 100 € boonus50 € boonus25 € boonus
Saadud boonusraha tuleb 6 (kuue) päeva jooksul kõigest 5-kordselt kasiinos, bingos või spordiennustuses (min. koef 1.40) läbi mängida. Pakkumine kehtib nädalavahetustel (laupäevast kuni pühapäevani) Eesti aja järgi kell 01:00-23:59.

Unibet Eesti turniir.jpg
Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino