Vaid eestlastele: Saa Dark Vortex tasuta spinne ja võida 1000 eurot kohe kätte!
  • Jokker.ee
  • 04.10.2021

Vaid eestlastele: Saa Dark Vortex tasuta spinne ja võida 1000 eurot kohe kätte!

Esmaspäeval, 4. oktoobril algas Coolbetis uus neli nädalat vältav Dark Vortex slotikampaania, mis võimaldab saada ohtralt tasuta keerutusi ning võita paremal juhul koguni 1000 eurot puhtalt kätte!  


Kampaania koosneb neljast perioodist:
1) 4.-10. oktoober
2) 11.-17. oktoober
3) 18.-24. oktoober
4) 25.-31. oktoober

Tasuta spinnide kevadkampaaniast saab võtta osa iga päev, milleks ava kampaanialeht, leia sealt vastava päeva boonuskood ning tee vähemalt 5-eurone deposiit. Selle eest antakse Sulle 10 tasuta spinni valitud slotimängus (igaüks väärtusega 10 senti), milleks on esimesel nädalal Dark Vortex. 

Pea meeles! Esmaspäeviti saad mängida täiesti tasuta, sisestades lihtsalt boonuskoodi!

Iga keerutuse väärtus on 10 senti ning saadud võite läbi mängima ei pea (küll tuleb Coolbeti kasiinos ühel korral läbi mängida deposiidi summa, v.a. esmaspäeviti, mil ei tule üldse deposiiti teha). 

Edasi käib võistlus juba sellele, kes suudab 10 tasuta spinniga enim võita. Iga päev on võimalik saada kirja üks tulemus ning IGA PERIOODI (EHK NÄDALA) kümmet parimat ootab 10-100 tasuta spinni samas slotimängus, kus võistlus samal nädalal toimus. 

Nelja nädala jooksul parima skoori saanud mängijat premeeritakse aga eriauhinnaga, milleks on 1000 eurot puhtalt kätte! Kampaania avapäeval saab keerutada Dark Vortex slotikat. Kordame veelkord üle - tänased 10 spinni on ilma igasuguse sissemakse või läbimängimise kohustuseta!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5