VIDEO: Unibetis nüüd hiiglaslike Jackpotidega HexaPro SNG-d!
  • Jokker.ee
  • 03.12.2018
  • 0

VIDEO: Unibetis nüüd hiiglaslike Jackpotidega HexaPro SNG-d!

Eestis loodud Unibeti pokkerituba käivitas 3. detsembril uue vägevate Jackpotidega Sit & Go mängu, mis kannab nime HexaPro!

Mängija saab valida ühe seitsmest sisseostust (1 €, 2 €, 5 €, 10 €, 25 €, 50 € ja 100 €) ning oma buy-in'i kuni tuhandekordistada. Et kõik oleks veel eriti põnev, ei tea Sa kunagi enne mängu algust, milline see sisseostu kordistaja täpselt on. Võimalus on seega pääseda mängima 100 000 € auhinnafondiga mängu!

Ühel SNG-l osaleb kolm mängijat ning auhinnafond on vahemikus 1,5 kuni 1000x Sinu sisseost. Võitja viib koju kogu auhinnafondi, kui kordaja on väiksem või võrdne 25-kordse osavõtutasuga, muudel juhtudel teenib võitja aga 80%, 2. koht 12% ja 3. koht 8%. 

HexaPro mängud algavad 500 stardipunktiga, kuid blindide tasemete pikkus sõltub võidu kordajast (vastavalt 1 kuni 4 minutit). Seega - mida suurem on kordaja, seda pikemat aega iga tase vältab. HexaPro keskmine reik on 6,8%. 

button (1).png

Auhinnad ja tõenäosused on HexaPros järgmised:

Hexapro väljamaksed.jpg
Tutvu mänguga järgmises videos!


1) Ava konto Unibeti pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Unibet annab Sulle 10-eurose cash game pileti (NB! Deposiiti pole vaja teha!)
3) Vaata vähemalt 750 floppi ning kasuta seda raha nagu ise soovid
Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5