Vingete lisaauhindadega Eesti - Läti pokkeriliiga: 21. november - 19. detsember
  • Jokker.ee
  • 20.11.2021

Vingete lisaauhindadega Eesti - Läti pokkeriliiga: 21. november - 19. detsember

Pühapäeval, 21. novembril kell 19:00 algab Optibeti pokkeritoas Eesti - Läti pokkeriliiga, mille üldarvestuse parim teenib lisaks turniiridel võidetud auhinnarahale 1600-eurose auhinnapaketi talvel toimuvale regiooni suurimale pokkerifestivalile Kings of Tallinn.

Eesti - Läti pokkeriliigast (ametliku nimega LOPL - Latvian Open Poker League, ehk Läti Avatud Pokkeriliiga) saavad võtta osa vaid Eesti ja Läti mängijad ning see toimub ajaloost teistkordselt. Esimese, mai alguses lõppenud liiga pani kinni lätlane "Stonks9999", kuid seitsme parima sekka jõudis kaks eestlast, kes teenisid vastavalt kolmanda ning viienda koha.

Toona olid lisaauhindadeks elektroonikavidinad, turniiripiletid ning Optibeti kingitused. Nüüd ootavad aga parimaid Kings of Tallinn turniiripaketid: esimene koht pääseb Kingsi põhiturniirile, teine aga Optibeti kõrvalturniirile (mõistagi sisaldub nendes auhinnapakettides ka majutus kahele). Kolmandat kohta ootab Optibeti kõrvalturniiri pilet, lisaks premeeritakse esikolmikut erineva Optibeti kraamiga.

Üldränkingus kohtadele 4.-30. jäävad mängijad pääsevad 21. detsembril toimuvale 500-eurose auhinnafondiga freerollile.

OPTIBETIGA SAAD LIITUDA SIIN!

POKKERILIIGA AJAKAVA

Igal teisipäeval kell 20:00 algab 11 $ No Limit Holdem turniir

Igal neljapäeval kell 20:00 algab 22 $ No Limit Holdem PKO turniir

Igal pühapäeval kell 19:00 algab 33 $ või 55 $ sisseostuga iganädalane põhiturniir

Kõikidel turniiridel on garanteeritud auhinnafondid ning LOPL-turniiridele on võimalik kvalifitseeruda ka läbi online-satellitide. Turniirid leiad, kui avad Optibeti pokkeritoa lobbyst "Tourneys" ja sisestad otsingusse "LOPL".

Igal turniiril teenivad punkte 5 parimat (vastavalt 14, 9, 5, 3 ja 1 punkt) ning punktide alusel moodustub üldine edetabel. Avaturniiril saab topeltpunkte ning seda kannab üle menukas telekanal Win TV! 

Ülekande ajal toimuvad erinevad auhinnamängud ja muud lahedad ettevõtmised ning 21. novembri ülekanne ei jää selle liiga peale kindlasti ainukeseks. Optibeti pokkerisaateid saad vaadata WinTvlive Twitchi-kanalil.

Pane tähele, et Optibet esindab Eestis eksklusiivselt maailma ühte suurimat, PartyPoker võrgustikku ning pakub suurepärast turniiri- ja rahamängude valikut igal tasemel mängijale.

Optibet Eesti Läti Liiga Sügis 2021.jpg

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5