Novembris Optibetis: cashback üle 100%, Irish Poker Masters ja Eesti-Läti liiga
  • Jokker.ee
  • 01.11.2021
  • 0

Novembris Optibetis: cashback üle 100%, Irish Poker Masters ja Eesti-Läti liiga

Eestis PartyPoker võrgustikku eksklusiivselt esindav Optibet jätkab novembris erakordselt vägeva cashbacki pakkumist, mis võib ulatuda koguni 120%-ni! Kuu alguses saab võistelda ka erilisel Irish Poker Masters online-festivalil ning novembri lõpus läheb taas käima Eesti-Läti pokkeriliiga. 

Cashback kuni 120%!
18. oktoobril alanud eksklusiivne cashbacki-eripakkumine jätkub (vähemalt) kuni 21. novembrini. Sel ajavahemikul saavad Optibeti mängijad nii rahamängudes (cash game) kui kiirpokkeris (fastforward poker) osaleda igapäevastes Happy Hour'ites (Boosted Hour), mille jooksul teenivad topelt- ning ühel korral (alates 1. novembrist) koguni kolmekordseid punkte. Sobivad kõik limiidid nii Texas Holdemis kui Omahas. 

Igapäevaseid "õnnelikke tunde" on sel korral koguni 13, need algavad Eesti aja järgi igal paaritul täistunnil (01:00, 03:00, 04:00, 05:00, 07:00, 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00, 23:00) ning vältavad igaüks 60 minutit. Kui tavaoludes saab Optibeti mängija iga reigitud dollari eest 1 punkti, siis kell 04:00 algava Boosted Hour'i ajal VÕIMENDATULT koguni 3 punkti, ülejäänud Boosted Hour'ite ajal aga 2 punkti

Vastavalt oma mängijatasemele on võimalik teenida igal päeval ühel tunni jooksul kuni 120% regulaarset cashbacki, 12 tunni jooksul aga kuni 80% regulaarset cashbacki. Eeliitmängijad (Diamond Club ja Diamond Elite) võivad aga saada teatud tingimustel veelgi enam! 

Pea meeles, et cashbacki võimendus töötab ainult Boosted Hour'ite ajal ega kehti Short Deck laudades. Võimendatud punktid kantakse mängijate kontodele pärast iga Boosted Hour'i lõppu, seega ei näe neid jooksva Boosted Hour'i ajal. Cashback makstakse välja automaatselt igal esmaspäeval ning seda võib vabalt kasutada.


Irish Poker Masters KO 4.-23. novembril
PartyPoker võrgustikus toimub mitmeid tipptasemel pokkerifestivale, näiteks septembris lõppes seal WPT Online ning oktoobris WPT DeepStacks Online 2021. Seevastu november on jällegi Irish Poker Mastersi päralt.

Irish Poker Masters vältab kolm nädalat ning sellel osalemiseks ei pea olema iirlane või elama Iirimaal, vaid sellest võivad võtta osa kõik soovijad.

Kavas on 18 turniiri, mille sisseostud on vahemikus 44-2100 eurot. Lisaks Texas Holdemile saab mängida ka Pot Limit Omahat ning isegi Pot Limit Omaha Hi-Lo formaati.

On turniire koguni kuni 32 avapäevaga, kuid mitmed turniirid mängitakse ka puhtas freezeout-formaadis. Kõikidel turniiridel on auhinnagarantii, mis algab kümnest tuhandest ning kerkib kuni miljoni euroni. Põhiturniiri sisseost on 1100 eurot ning see algab 7. novembril. Kõik turniirid mängitakse knock-out formaadis pärisnimedega. Online-satelliidid algavad kõigest ühest eurosendist!

Eesti - Läti pokkeriliiga vol.2
21. novembril algab taas menukas Eesti - Läti pokkeriliiga, mis mõeldud eksklusiivselt vaid meie mängijatele ning lõunanaabritele. Kui talvel ootasid parimaid mängijaid elektroonikavidinad, siis nüüdki on kavas edukamaid mängijaid korralike lisaauhindadega premeerida.

Juba praegu on teada, et liiga võitjat ootab näiteks auhinnapakett regiooni suurimale live-festivalile Kings of Tallinn. Täpsem info liiga kohta peatselt tulekul!

Eesti Läti pokkeriliga.jpg

Optibet Diamond Club
Kui "tavaoludes" saavad Optibeti mängijad kuni 40% cashbacki (kuigi erikampaaniate ajal on see number suurem, hetkel näiteks koguni 80%-120%), siis eriti suuri vaalu ootab Optibet Diamond Club, mille regulaarsed lisahüved on veelgi võimsamad. Kui jõuad aastas $100 000 reigini, siis suureneb regulaarne cashback 50% peale ning Sind ootavad Milestone'id, reaalsed rahalised preemiad ning MILLIONS turniiride ajal avatud ööpäevaringne klienditugi koos VIP-teenusega.

Kas see pole veel kõik, sest edaspidi on võimalik jahtida Diamond Club ELITE liikmestaatust, millega kaasneb kuni 60% regulaarne cashback ja väärt boonused nagu näiteks VIP pidu Bahamal või $10 300 MILLIONS turniiripilet. 

Optibet Diamond Club.jpg

Daily Legends ja Super Daily Legends - 60 000 $ väärtuses tasuta turniiripileteid iga nädal
Optibeti tähtsaimad turniirid on koondatud nime Super Daily Legends alla. Seal on valik suuremaid igapäevaseid või iganädalasi turniire, mille sisseostud jäävad vahemikku 109 kuni 1050 dollarit. Kasulik on teada, et mitme turniiri auhinnafond on ajapikku suurenenud, näiteks The Weekender auhinnafond on nüüd 150 000 $ ja The Grand'i oma tõusnud koguni 250 000 $ peale.

Samuti saab proovida kätte menukatel Daily Legends turniiridel, mis pakuvad ka novembris suurt lisaväärtust! Igal nädalal esmaspäevast laupäevani osalevad Daily Legends turniiridel võistlevad mängijad edetabelis, mille parimaid ootab 60 000 dollari väärtuses tasuta turniiripileteid.

Selleks, et teenida punkte, tuleb Sul vaid mängida kahel edetabelis olevas Daily Legends turniiril. Kokku peetakse viite erinevat edetabelit (edetabelid on liigitatud vastavalt turniiride sisseostudele), soovi korral võid osaleda neis kõigis.

EdetabelSisseostArvesse minevad turniirid
1$2.20The Double Jab & The Deuce
2$5.50The Headhunter & The Five Diamond
3$11The Terminator & The Ocean’s
4$22The Predator & The Clásico
5$55The Gladiator & The Masters
Sinu edetabelikoht arvestatakse valemi 10 * [√n / √koht] alusel, kus "n" tähistab mängijate arvu turniiril. Auhinnad kantakse võitjate kontodele 24-48 tunni jooksul.

Turniirid Optibetis.jpg

Vapustav rahamängude- ja turniirivalik
PartyPoker võrgustiku rahalaudades saab mängida nii Texas Holdemit kui Omahat (millele pannakse erilist rõhku) tasemetel 0,01/0,02 kuni 50/100 (PLO Hi-Lo 0,05/0,10 kuni 5/10). Seevastu Short Deck Poker rahalaudes on minimaalne sisseost vahemikus 2-1000 dollarit. 

PartyPoker võrgustik pakub laia turniiride valikut ning vägevaid festivale, mis on olnud Eesti tipptegijate seas varemgi populaarsed ja edukad (nt. Ottomar Ladva veebruarikuine enam kui 430-tuhande eurone võit PartyPoker MILLIONS High-Roller turniiril). Hobimängijatele sobivad enim erinevad Daily Legends ja Predator turniirid, kus jagatakse ka mitmesuguseid lisaauhindu.

Eriti vinged turniirid toimuvad aga pühapäeviti, mil on kavas on näiteks palju suuri turniire. Tegevust leiavad ka hobimängijaid, keda ootavad turniirid sisseostudega 10-30 dollarit, mille auhinnafondid küündivad sellest hoolimata kümnetesse tuhandetesse dollaritesse.

Pane tähele, et Optibet on ainus Eestis litsentseeritud pokkerituba PartyPoker võrgustikus. Optibetis mängimine on 100% legaalne ning pokkerivõidud maksuvabad!
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5