Optibet pakub rahalaudades ja kiirpokkeris hiiglaslikku cashbacki
  • Jokker.ee
  • 18.10.2021
  • 0

Optibet pakub rahalaudades ja kiirpokkeris hiiglaslikku cashbacki

Eestis PartyPoker võrgustikku eksklusiivselt esindav Optibet pakub oma mängijatele oktoobri kahel viimasel nädalal vägevat kuni 80% cashbacki.

Eripakkumine kehtib ajavahemikus 18.-31. oktoober nii rahamängudes (cash game) kui kiirpokkeris (fastforward poker) läbi igapäevaste Happy Hour'ite (Boosted Hour), mille jooksul saavad mängijad topeltpunkte. Sobivad kõik limiidid nii Texas Holdemis kui Omahas. 

Igapäevaseid "õnnelikke tunde" on sel korral koguni 12, need algavad Eesti aja järgi igal paaritul täistunnil (01:00, 03:00, 05:00, 07:00, 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00, 23:00) ning vältavad igaüks 60 minutit. Kui tavaoludes saab Optibeti mängija iga reigitud dollari eest 1 punkti, siis nüüd VÕIMENDATULT koguni 2 punkti. Vastavalt oma mängijatasemele on võimalik nüüdsest saada kuni 80% regulaarset cashbacki, eliitmängijad (Diamond Club ja Diamond Elite) võivad aga teenida teatud tingimustel ka üle 100% cashbacki! 

Pea meeles, et cashbacki võimendus töötab ainult Boosted Hour'ite ajal ega kehti Short Deck laudades. Võimendatud punktid kantakse mängijate kontodele pärast iga Boosted Hour'i lõppu, seega ei näe neid jooksva Boosted Hour'i ajal. Cashback makstakse välja automaatselt igal esmaspäeval ning seda võib vabalt kasutada. 

See eripakkumine peaks tõeliselt meeldima kõikidele rahamängijatele, sest PartyPoker võrgustik on üks maailma suurimaid ning mänguvõimalused on erakordselt laiad. Turniirisõpradel tasub aga hoida silm peal WPT Deepstacks Online'il (kus Ranno Sootla tegi muide põhiturniiri avapäeval korraliku esituse) ning teistel põnevatel turniiridel, kus leidub nii häid garantiisid kui overlaysid. Täpsemalt saad siin lugeda kõikidest Optibeti oktoobri promodest.


NB! Optibet on ainus Eestis litsentseeritud pokkerituba PartyPoker võrgustikus. Optibetis mängimine on 100% legaalne ning pokkerivõidud maksuvabad!
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5