Optibeti eripakkumised oktoobris + WPT DeepStacks online-festival
  • Jokker.ee
  • 04.10.2021
  • 0

Optibeti eripakkumised oktoobris + WPT DeepStacks online-festival

PartyPoker võrgustikku Eestis eksklusiivselt esindav Optibet toob Eesti mängijateni võimsad eripakkumised ning turniirid, mis sobivad nii algajatele kui tipptegijatele.

Oktoobris viiakse läbi WPT DeepStacks Online turniirifestival, mille keskmes 1100-dollarilise sisseostuga ning miljonilise auhinnagarantiiga 8-max põhiturniir. Samuti saavad Optibeti mängijad endistviisi Fast Forward laudades kuni 120% cashbacki ning selgub teleprojekti Optibet Grind võitja. Tutvustame ka Optibet Diamond Clubi. Sellest artiklist leiad Jokker.ee parima valiku Optibeti oktoobrikuistest promodest.

WPT DeepStacks 7.-26. oktoobril
Septembris lõppes kuu aega väldanud suurfestival WPT Online, millest võtsid osa ka mitmed Eesti tippmängijad ning Jargo Alaväli tegi põhiturniiril üsna sügava jooksu. Nüüd on ukse ees juba järgmine suur megasari WPT DeepStacks Online 2021, mis koosneb (nagu nimi ütleb) sügavastäkilistest turniiridest, kus algstäkk on vähemalt 200xBB

Kavas on üheksa nn. nummerdatud turniiri, mille sisseostud jäävad vahemikku 5,50 $ kuni 5300 $. Lisaks on kavas palju ühepäevaseid lisaturniire.

WPT DeepStacks turniiridele saab mõistagi kvalifitseeruda ka läbi online-satelliitide. Igal pühapäeval toimub 100 garanteeritud piletiga megasatikas, kuhu viivad nii 4,40 $ centrollid ning 22 $ teise faasi satelliidid, mis toimuvad pidevalt. Näiteks festivali kalleimat High-Rollerit saab aga alustada koguni neljal tasemelt, vastavalt 5,50 $, 55 $, 530 $ ja 5300 $. 

WPT Deepstacks.jpg

Cashback kuni 120% - vähemalt kuni 17. oktoobrini
Kuni 17. oktoobrini jätkub Optibeti Fast Forward laudade eripkkumine, mis võimaldab teenida kuni 120% cashbacki. Fast Forward on PartyPoker võrgustiku nn. kiirpokker, millest saab täpsemalt lugeda siin. Iga päev on käimas viis Happy (Boosted) Hour'it, mille ajal saavad mängijad tavapärasest kaks või isegi kolm korda rohkem punkte!  
Kell 04:00-05:00 - Teeni 2x rohkem punkte
Kell 06:00-07:00 - Teeni 3x rohkem punkte (!)
Kell 11:00-12:00 - Teeni 2x rohkem punkte
Kell 20:00-21:00 - Teeni 2x rohkem punkte
Kell 23:00-00:00 - Teeni 2x rohkem punkte

Kõik kellaajad on toodud välja Eesti aja (EET) järgi. Happy Hour'i ajal teenitud punktid korrutatakse kahe või kolmega, mistõttu saavad mängijad sõltuvalt oma mängutasemest kuni 80% või ühel tunnil päevas koguni kuni 120% cashbacki. Cashback makstakse välja automaatselt igal esmaspäeval. Pane tähele, et igasugune enam kui 100%-line cashback on pokkeris juba aastaid täielik haruldus, mistõttu tasub varajastel ärkajatel see kindlasti päevaplaani võtta! 


Optibet Diamond Club
Kui "tavaoludes" saavad Optibeti mängijad kuni 40% cashbacki, siis eriti suuri vaalu ootab Optibet Diamond Club, mille regulaarsed lisahüved on veelgi suuremad. Kui jõuad aastas $100 000 reigini, siis suureneb cashback 50% peale ning Sind ootavad Milestone'id, reaalsed rahalised preemiad ning MILLIONS turniiride ajal avatud ööpäevaringne klienditugi koos VIP-teenusega.

Kas see pole veel kõik, sest edaspidi on võimalik jahtida Diamond Club ELITE liikmestaatust, millega kaasneb kuni 60% cashback ja väärt boonused nagu näiteks VIP pidu Bahamal või $10 300 MILLIONS turniiripilet. 

Optibet Diamond Club.jpg

Kas Evely Ventsli või Kristjan Laas võidab suure teleka?
Win TV pokkerisaates Optibet Grind mängib üks valitud mängija reaalajas Optibetis pokkerit, kommenteerib oma tegemisi ning saate vaatajad saavad temaga vahetult suhelda. Samuti toimub iga saate ajal kaks vinget freerolli, kus "grinderi" väljalööjaid ootavad magusad pearahad. Korraldatakse ka vaatajamänge ning loositakse online-pileteid. 

Et kogu action oleks huvitavam, mängivad neli kuulsust - Mairold Millert, Ranele Raudsoo, Evely Ventsli ja Kristjan Laas - pühapäeviti samas mahus sama sisseostuga turniire ning võistlevad omavahel selle nimel, kes suudab rohkem võita. Parimat kuulsusest pokkerimängijat ootab samuti vägev auhind - suur telekas!

Esimesed telesaated on toimunud ning paistab, et võidu võti on täielikult nii Evely Ventsli kui Kristjan Laasi käes, kes asuvad pokkerisõpru lõbustama vastavalt 17. ja 24. oktoobril. Tee neil päevadel kell 19:00 WinTVlive Twitchi kanal lahti!

Optibet Grind.jpg
Daily Legends turniiriedetabelid - 60 000 $ väärtuses tasuta turniiripileteid iga nädal
Optibeti tähtsaimad turniirid on koondatud nime Super Daily Legends alla. Seal on valik suuremaid igapäevaseid või iganädalasi turniire, mille sisseostud jäävad vahemikku 109 kuni 1050 dollarit. Kasulik on teada, et mitme turniiri auhinnafond on ajapikku suurenenud, näiteks The Weekender auhinnafond on nüüd 150 000 $ ja The Grand'i oma tõusnud koguni 250 000 $ peale.

Samuti saab proovida kätte menukatel Daily Legends turniiridel, mis pakuvad ka oktoobris suurt lisaväärtust! Igal nädalal esmaspäevast laupäevani osalevad Daily Legends turniiridel võistlevad mängijad edetabelis, mille parimaid ootab 60 000 dollari väärtuses tasuta turniiripileteid.

Selleks, et teenida punkte, tuleb Sul vaid mängida kahel edetabelis olevas Daily Legends turniiril. Kokku peetakse viite erinevat edetabelit (edetabelid on liigitatud vastavalt turniiride sisseostudele), soovi korral võid osaleda neis kõigis.

EdetabelSisseostArvesse minevad turniirid
1$2.20The Double Jab & The Deuce
2$5.50The Headhunter & The Five Diamond
3$11The Terminator & The Ocean’s
4$22The Predator & The Clásico
5$55The Gladiator & The Masters
Sinu edetabelikoht arvestatakse valemi 10 * [√n / √koht] alusel, kus "n" tähistab mängijate arvu turniiril. Auhinnad kantakse võitjate kontodele 24-48 tunni jooksul.

Turniirid Optibetis.jpg

Vapustav rahamängude- ja turniirivalik
PartyPoker võrgustiku rahalaudades saab mängida nii Texas Holdemit kui Omahat (millele pannakse erilist rõhku) tasemetel 0,01/0,02 kuni 50/100 (PLO Hi-Lo 0,05/0,10 kuni 5/10). Seevastu Short Deck Poker rahalaudes on minimaalne sisseost vahemikus 2-1000 dollarit. 

PartyPoker võrgustik pakub laia turniiride valikut ning vägevaid festivale, mis on olnud Eesti tipptegijate seas varemgi populaarsed ja edukad (nt. Ottomar Ladva veebruarikuine enam kui 430-tuhande eurone võit PartyPoker MILLIONS High-Roller turniiril). Hobimängijatele sobivad enim erinevad Daily Legends ja Predator turniirid, kus jagatakse ka mitmesuguseid lisaauhindu.

Eriti vinged turniirid toimuvad aga pühapäeviti, mil on kavas on näiteks nii The Grand (sisseost 1050 dollarit, 250K GTD), Super 109 (sisseost 109 dollarit, 100K GTD) kui ka palju teisi turniire. Tegevust leiavad ka hobimängijaid, keda ootavad turniirid sisseostudega 10-30 dollarit, mille auhinnafondid küündivad sellest hoolimata kümnetesse tuhandetesse dollaritesse.


Pane tähele, et Optibet on ainus Eestis litsentseeritud pokkerituba PartyPoker võrgustikus. Optibetis mängimine on 100% legaalne ning pokkerivõidud maksuvabad!
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5