Võimsad auhinnad Triobeti jõulusarjas: osalemine on tasuta!
  • Jokker.ee
  • 05.12.2016
  • 0

Võimsad auhinnad Triobeti jõulusarjas: osalemine on tasuta!

Iga tähelepanelik Triobeti mängija võib leida pokkeritoa lobbyst iganädalased Põhjapõdra (Reindeer) turniirid, mille auhinnafond on 3000 eurot. Nendel turniiridel osalemine on TÄIESTI TASUTA ning väärt auhindade nimel võib võistelda igaüks!

Kuidas see käib?

Neljapäeviti kell 20:30 toimub 3000-eurose auhinnafondiga turniir, mille leiad Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Special. Kõik turniirid kannavad mõne põhjapõdra nime, näiteks järgmine, 8. detsembril toimuv, Rudolphi oma. 

Reindeer Rudolphi turniirile pääsemiseks tuleb täita hiljemalt 7. detsembriks järgmised ülesanded: 

- Mängi 5 Fish Party SNG turniiri,

- Mängi 50 reigitud kätt Blaze Poker'is,

- Võida käsi suited emand-kuningas taskukaartidega Holdemis,

- Saa Holdemis kahel korral ässade paar,

- Mängi ühel ajakavas oleval turniiril.

Nii selle kui ka järgmiste Põhjapõdra-turniiride (ülesanded on kõikidel turniiridel erinevad) auhinnafond on 3000 eurot. 8. detsembril toimuva turniiri viis parimat teenivad näiteks 100-eurose pileti kahepäevasele Big Bang turniirile ning lisaks ka pääsme erilisele Santa turniirile, mis viiakse läbi 30 detsembril

TRIOBETIGA SAAD LIITUDA SIIN

Tasuta bankroll järgmiseks aastaks

Kui Sa lugesid eelmisest lõigust välja, et vägas kasulik oleks jõuda Põhjapõdra-turniiridel viie parima sekka, siis said täiesti õieti aru. 

Seda just põhjusel, et 30. detsembril kell 20:30 algaval Santa freerollil, kuhu pääseb täpselt 20 mängijat (viis igalt Põhjapõdra-turniirilt), on koguni 12000-eurone auhinnafond ning tühjade kätega ei lahku sealt keegi!

Turniiri võitja saab 2017. aasta igaks kalendrikuuks 200-eurose bankrolli, mille koguväärtus on 2400 eurot. Ka kõige esimest väljakukkujat ootab igakuine 10-eurone bankroll (koguväärtus 120 eurot). 

5000-eurone loos

Lisaks sellele pääsevad kõik, kes kvalifitseeruvad vähemalt ühele Põhjapõdra-turniirile, 5000-eurosele Uue Aasta loteriiturniirile. See turniir algab 1. jaanuaril kell 20:30 ning pole tarvis põdeda, kui mõistus pärast väsitavat uue-aasta pidu ei tööta, sest kõik osalejad on automaatselt all-in kuni võitja selgumiseni. Parimaid ootavad taas ägedad auhinnad, kolme esimest näiteks tutikad iPhone7 nutitelefonid. 

NB! Kõik need kampaaniad on mõeldud vaid Betssoni mängijatele e. Eesti klientidele kättesaadavad vaid läbi Triobeti. 

põder.jpg

Triobet pakub uutele liitujatele nelja erinevat liitumisboonust vahemikus 10-1000 eurot. Liitumisboonuse valikul on soovitav silmas pidada, millisel limiidil ning kui palju mängida plaanitakse. Deposiidi suurus ei ole oluline.

- Boonuskood PKRFDB10 annab 10 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €0,10),

- Boonuskood PKRFDB25 annab 25 eurot boonust, mis vabastatakse 25 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB250 annab 250 eurot boonust, mis vabastatakse 50 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB1000 annab 1000 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €10).


TRIOBETI KONTO SAAD AVADA SIIN


Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5