Võrratu Walesi ralli pakkumine: saa kerge vaevaga 10-eurone riskivaba panus!
  • Jokker.ee
  • 04.10.2018

Võrratu Walesi ralli pakkumine: saa kerge vaevaga 10-eurone riskivaba panus!

Pärast eepilisi võite Soomes, Saksamaal ja Türgis hoiab Ott Tänak jalga teravalt gaasipedaalil ka WRC Walesi rallil. Kas mehe muinasjutuline edulugu jätkub ka vihmastel ja libedatel teedel? Peagi saame teada!

Et käimasoleva ralli ning teiste spordisündmuste jälgimine oleks sel nädalavahetusel ägedam, annab Optibeti spordiennustus kõikidele oma klientidele 10-eurose riskivaba panuse, mida võib kasutada mistahes spordialadele panustamiseks! 

SUUR €100 DEPOSIITBOONUS!

Kuidas seda saada?

1. Logi sisse oma Optibeti kontole või (juhul kui Sul kontot pole) ava see siin

2. Tee 10-eurone sissemakse, kasutades boonuskoodi WALES10

3. Sinu kontole lisatakse automaatselt 10-eurone riskivaba panus, mida võid kasutada kus iganes soovid. Pea vaid meeles, et koefitsient ei tohi olla üle 5.0

4. Juhul kui Sinu panus võidab, teenid kasumit. Kui Sinu panus kaotab, makstakse Sulle 48 tunni jooksul 10 eurot tagasi. Seda ei pea enam kuskil täiendavalt läbi mängima! 

See pole veel kõik, sest juhul kui Tänak võidab Wales WRC ralli, lisatakse mängija kontole esmaspäeval kell 14:00 veel üks 1x10€ riskivaba panus. Kõlab ju hästi!

1) Ava konto Optibeti spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee deposiit summas 10-100 eurot, kasutades boonuskoodi: SPORT100

3) Optibet annab Sulle esimese deposiidi boonuse kuni €100 ulatuses. Juhul kui deponeerid oma kontole näiteks 100 eurot, siis saad 100-eurose boonuse. Maksimaalse boonuse saamiseks tuleb teha 100-eurone deposiit.
NB! Boonus + sissemakse tuleb enne väljakandmist 3-kordselt läbi mängida. Boonuse vabastamisel lähevad arvesse vaid need panused, mille koefitsient on 1.50 või kõrgem. Panused tuleb teha 30 päeva jooksul ning arvesse lähevad arvesse kõik panuse tüübid nii pre-match kui live formaadis. 

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5