Võta või jäta: Menukast teleshow'st on saamas live-kasiinode uus superhitt!
  • Jokker.ee
  • 19.05.2019
  • 2

Võta või jäta: Menukast teleshow'st on saamas live-kasiinode uus superhitt!

Vaid pisut rohkem kui kuu aega tagasi tõi maailma juhtiv live-kasiinomängude tootja Evolution Gaming turule uue ülipopulaarse mängu Monopoly Live, mis kogus vaid loetud päevadega kümneid tuhandeid fänne üle maailma. 

Mais on Evolution Gaming lisanud oma mängude valikusse ka maailmakuulsa teleshow "Deal or No Deal" baasil loodud mängu, mis käib ööpäevaringselt ning pakub tõenäoliselt veelgi rohkem elamusi igale mängusõbrale. 

Olgu täpsustuseks öeldud, et "Deal or No Deal" on tuttav ka Eesti telepublikule, olles TV3-s eetris aastatel 2007-2010 ja 2013. Teleshow'd juhtis toona Sky Plusi legendaarne raadiohääl Alari Kivisaar ning kohvreid "valvasid" kaunid modellid, kelle seas oli ka näiteks kahekordne Eesti pokkerimeister Mariliis Elmik. Eesti versioonis oli maksimaalne võimalik võidusumma vastavalt üks miljon krooni või 100 tuhat eurot. 

Ega meie mängijaid pole nüüdki unustatud ning juba praegu saab seda mängida täiesti legaalset läbi Unibeti, Betsafe'i ja Coolbeti. Mõiste "legaalne" tähendab siis seda, et võidetud raha on ametlik, selle võib igal ajal vabalt välja võtta ning ühtegi täiendavat maksu tasuda ei tule! 

Unibeti bänner.jpg

Kuidas mäng käib? 

Et "Võta või Jäta" pakuks Sulle ka mõõdukalt avastamisrõõmu, ei hakka me kogu sisu detailselt lahti jutustama (ning tõenäoliselt Sa ei viitsikski seda kõike lugeda). Seega kirjutame väga üldiselt. 

Mängu põhimõte on lihtne - seal on 16 kohvrit, milles igaühes mingi rahasumma. On palju väikesi, natuke suuremaid ja üks väga suur võit. Mängu käigus avatakse järjest kohvreid ning kõik avatud kohvrites olevad summad kaovad otsekohe võitude nimistust. Mängijal jääb eelkõige loota, et just seda "kõige suurema summaga kohvrit" lahti ei tehtaks.

Et tegemist poleks lihtsalt igava lotostiilis õnnemänguga, teeb "Pankur"  pärast igat avamisvooru (vastavalt 3 või 4 kohvrit, lõppvoorus 2) Sulle ettepaneku kohver "ära osta" (vaata alumist pilti). Näiteks juhul kui mängus on alles veel 5 kohvrit, vastavalt summadega 5 €, 6 €, 7,50, 25 € ja 120 €, teeb pankur pakkumise 32,70 eurole (tähelepanelik lugeja märkab, et tegemist on nende viie võimaliku võidusumma aritmeetilise keskmisega).  

Nüüd on mängijal võimalus pankuri pakkumine kas vastu võta ("Võta") või tagasi lükata ("Jäta"). Kui mängija valib "Võta", on mäng tema jaoks läbi ning pankuri pakutud rahasumma (antud juhul 32,70 eurot) kantakse tema kontole. Kui ta valib "Jäta", avatakse juhuslikult veel kolm kohvrit. Selge on see, et kui antud juhul on järgmisena avatava kolme kohvri seas maksimumvõit 120 eurot, väheneb pankuri lõppvooru pakkumine tunduvalt, vastasel juhul aga suureneb märkimisväärselt. Õigus pankuriga kokkulepe sõlmida on mängijal kuni viimase kahe kohvri avamiseni. Kui mängija kokkuleppest kuni lõpuni keeldub, siis on tema võiduks saatejuhi laual asuvas kohvris olev rahasumma. 

3 voor.jpg
Mängu käik

"Võta või Jäta" koosneb kolmest voorust. 

I voor: Loodetavasti ei tule Sulle halva üllatusena see, et mängimist ei alusta Sa üldsegi virtuaalsest telesaatest, vaid esmalt tuleb sinna pääseda. Selleks pead tegema panuse, keerutama kolme rõngast ning igaüks neist peab maanduma "kuldsel" sektoril. Panuste suurendamine kvalifikatsioonivoorus võimaldab ainult sisemise või nii sisemise kui keskmise rõnga kuldsele sektorile "lukustada" ning seeläbi oma võimalusi edasipääsuks märgatavalt suurendada. 

Suurima auhinnasummaga kohvris sisaldab 75-500 algpanust. Täpne summa selgub juba igal keerutusel eraldi...mõistagi juhuse teel. 

Kvalifitseerumiseks on aega 2 minutit. 

1 voor.jpg
II voor: Kui Sul on viimaks õnnestunud virtuaalsesse telesaatesse pääseda, on kõige olulisem kari ületatud ning Sa oled teeninud igal juhul juba mingisuguse rahalise võidu. Aga igaüks tahaks ju võita nii palju kui võimalik!

Et summasid suurendada, saad teha teises voorus lisakeerutusi pisut teistsugusel rattal, millega suurendad suurimas kohvris olevat rahasummat. Mõistagi on lisakeerutused tasulised ning nende tegemine pole kohustuslik. 

2 voor.jpg

III voor - Sul on täpselt teada see, milline on Sinu võimalik suurim ning paraku ka võimalik väikseim võit. Nüüd alustatakse kohvrite avamist ning otsustamist, kas teha "Pankuriga" diil või mitte. Võime kinnitada, et enamasti kokkuleppeni ikkagi jõutakse.  

Iga "saate" lõpliku võidu suurus sõltub: 

1) Algpanuse ja lisapanuste suurusest

2) Mängija poolt võetud riskist - mida hiljem (ja kui üldse) "Pankuriga" kokkuleppele minnakse, seda suurem on risk

3) Juhusest

Närvikõdi pakub see mäng kahtlemata kõvasti ning põnevust ka. Mängud toimuvad kiiresti ning Sul on võimalik mitmeid ja mitmeid kordi ühe tunni jooksul virtuaalse teleshow kangelaseks olla. Mängida võid kus iganes - tööl arvuti taga, rannas, bussis telefoniga...

Tea ka seda, et selle mängu keskmine matemaatiline tagasimakse on üle 95% ning seoses mängu lansseerimisega on käivitatud ka mitmeid promosid. Hoia neil silma peal, sukeldu saatesse ja tee seal oma otsus - "Võta" või "Jäta".

Betsafe.jpg

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5