Winter Holidays Series 8M$ GTD: Viis Eesti netiproffi 100 parima seas!
  • Jokker.ee
  • 04.01.2020
  • 0

Winter Holidays Series 8M$ GTD: Viis Eesti netiproffi 100 parima seas!

Eesti pokkerimängijad on näitamas suurepärast mängu 22. detsembrist kuni 5. jaanuarini GG-võrgustikus (Eestis esindab seda eksklusiivselt Optibet) toimuval 8 miljoni dollarilise kogugarantiiga suurfestivalil Winter Holidays Series.

Hetkeseisuga on üldarvestuse 100 parima seas koguni viis meie pokkerisportlast, iseäranis heas seisus aga "VeneJuuditar", kes hoiab edetabelis lausa kolmandat kohta! Sama mees oli eestlastest parim ka septembris toimunud GG Series festivalil, saades toona koguni tosin (vähemalt) neljakohalist cashi. 

Üldränkingu parimate vahel läheb jagamisele täiendavad 200 tuhat turniiridollarit, mis tähendab elukutselistele pokkerimängijatele sisuliselt sama, mis pärisdollarid. Edetabeli võitja teenib 20 000, viimane rahakoht (100.) paneb aga taskusse täpselt 1000 turniiridollarit. 

Optibeti kalabistroo.jpg

Hetkeseisuga (4. jaanuari keskpäev) on meie mängijate kohad ning võimalikud auhinnad järgmised: 

3. "VeneJuuditar"  - 11 000 T$

11. "yokozuna" - 2500 T$

41. "Presence" - 1250 T$

61. "EestiSuperStaar" - 1150 T$

72. "Quamfy" - 1100 T$

Senine edukas esitus teeb ühel Winter Holidays Series turniiril (244 erinevat mängijat, sisseost 250 dollarit) koguni kaksikvõidu (!) saanud Eestist käimasoleval pokkerifestivali ühe edukaima riigi. 

Kõrges mängus võib kohata ka arvestatavas koguses Austria, Venemaa ja Valgevene mängijaid, samuti palju Kanada esindajaid (kes on siiski tõenäoliselt suuremas osas seal ajutiselt resideeruvad erinevatest - sealhulgas Eesti rahvusest - pokkeriprofid üle maailma).  

Winter Holidays Series kulmineerub sel pühapäeval ning kavas on veel hea ports turniire, mille sisseostud jäävad vahemikku 10-5000 USD. GG-võrgustik on üks maailma suurimaid (seal viibib alati üle 10 000 pokkerisõbra), mille peamiseks sihtturuks on Aasia ning mängijate tase jääb teistele suurtele tubadele ja võrgustikele alla. 

LIITU KOHE NING SAA OPTIBETI POKKERITOAS KUNI 100% CASHBACKI!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5