Kolm Eesti mängijat GG Series üldränkingu 100 parima seas!
  • Jokker.ee
  • 18.09.2019
  • 0

Kolm Eesti mängijat GG Series üldränkingu 100 parima seas!

8. septembril alanud 50 miljoni dollarilise auhinnafondiga megafestival GG Series 3 on meelitanud laudadesse ka kümneid Eesti pokkerihaisid ning siiani on meie mängijad esinenud päris korralikult. 

Festivali üldränkingus on tasemel "Low" (kõik turniirid sisseostuga 5-99 dollarit) 100 parima seas koguni kolm Eesti mängijat, kes platseeruvad hetkel vastavalt 40., 45., ja 86. kohal. See tähendaks tänase seisuga vastavalt 650, 600 ja 515-dollarilisi lisaauhindu. Tasemel "Low" on esikoha auhind 7000, sajanda koha eest saab aga täpselt 500 dollarit. 

Kõrgematel tasemetel "High" ja "Mid" Eesti mängijaid hetkeseisuga auhinnasaajate hulgas ei ole (tasemel "High" saavad auhinna 10 ning tasemel "Mid" 35 parimat). Ühtekokku läheb jagamisele 300 000 dollarit lisaraha ning lisaks üldisele auhinnafondile premeeritakse väiksemate summadega ka iga nädala parimaid. 

Punkte jahtida pole veel sugugi hilja, sest kokku on festivali kavas 482 turniiri ning tänaseks pole jõutud veel poole pealegi. Põhiturniir saab stardipaugu sel pühapäeval, 22. septembril ning koosneb koguni kümnest avapäevast. Selle sisseost on 250 dollarit, mis peaks olema jõukohane kõikidele tõsisematele harrastajatele. 

Liitu siin ühe läbi aegade suurima online-festivaliga maailmas!

Kolmandat korda toimuva GG Series pokkerifestivali turniiride sisseostud on vahemikus 5-25 000 dollarit ning kogu fookus on suunatud eranditult Texas Holdemile ja Omahale. Melust on oodatud osa saama kõik vähemalt 21-aastased Eesti pokkerisõbrad, kel on Optibeti konto.   

Lisaks festivali osaturniiridele on kavas ka ports satelliite ning igapäevane 4000-dollariline turniiripiletite freeroll (loe neist täpsemalt siin), kuhu pääseb igaüks, kes on teeninud sama päeva jooksul vähemalt 10 000 punkti (eeldab keskmiste blindidega laudades paarisaja käe mängimist).

1380x240-100k.jpg

Miks osaleda GG Series 3 turniiridel? Kasvõi seepärast, et GG võrgustiku peamiseks sihtturuks on Aasia ning mängijate tase jääb teistele suurtele tubadele ja võrgustikele alla. Seejuures on GG võrgustik üks maailma suurimaid, kus viibib alati üle 10 000 pokkerisõbra.    

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker